Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
lysyy85
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2018, 13:00

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: lysyy85 » 08 cze 2018, 8:54

Serio, chętnie przeprowadzę szkolenie wyjazdu z tych miejsc. Niepojęte jak można być takim ............ (słowo dowolne) żeby dzwonić po SM.


onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 08 cze 2018, 12:12

Trzeba dzwonić na SM - to jedyne rozwiązanie :roll:

ŁYSY,a Ty masz miejsce wykupione?

lysyy85
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2018, 13:00

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: lysyy85 » 08 cze 2018, 14:39

Tak się składa, że mam.

Co do SM mogą co najwyżej w pompę pocałować.

ŻAL.PL teraz widzę, że jedyną możliwością na spokojne mieszkanie to jest kupno domu w bieszczadach, żeby nie żyć z takimi mendami społecznymi.


mieszkaniec_ba
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2018, 8:56

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: mieszkaniec_ba » 09 cze 2018, 13:59

lysyy85 pisze:Tak się składa, że mam.

Co do SM mogą co najwyżej w pompę pocałować.

ŻAL.PL teraz widzę, że jedyną możliwością na spokojne mieszkanie to jest kupno domu w bieszczadach, żeby nie żyć z takimi mendami społecznymi.


Łysy czym jeździsz? Chętnie zadzwonie po SM jak mi zastawisz miejsce. W sumie to zadzwonie nawet jak zastawisz komuś innemu.

lysyy85
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2018, 13:00

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: lysyy85 » 09 cze 2018, 14:13

Tak na pewno Ci powiem czym jeżdzę. Dzwoń sobie do pana boga nawet jak chcesz ........ (słowo - inwektywa dowolne).

korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 10 cze 2018, 20:53

w sumie dobrze wiedzieć, że SM przyjeżdża szybko, a laweta jeszcze szybciej. Zawsze to jakaś nadzieja i pomoc, dla parkujących na zewnątrz.

Ja natomiast ponownie zwracam uwagę na nasze ogólne bezpieczeństwo i na to, że nie tylko my mieszkańcy musimy umieć się poruszać po terenie, pieszo i samochodami. Straż Pożarna już nie jeden raz była u nas, a gdyby tak nie dojechała do płonącego przy budynku A kontenera dzięki parkującym gdzie popadnie? Wówczas zacząłby się niejeden zastanawiać.... Mądry Polak po szkodzie....

maciekb92
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2017, 14:03

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: maciekb92 » 13 cze 2018, 11:08

Jest jeszcze jeden problem z miejscami postojowymi. Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale na naszym osiedlu parkują osoby z osiedli obok. Myślę, że powinien już zacząć działać szlaban, dzięki czemu znalazło by się kilka dodatkowych miejsc postojowych.

freeebed
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:10

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: freeebed » 13 cze 2018, 13:18

czesc,

ktos/cos prawdopodobnie w piatek popoludniu (16-19) przerysowal mi przedni zderzak - seat ibiza parkujacy obok zielonego traktorka zajmujacego sie trawnikami wokol osiedla. Podejrzewam, ze nastapilo to podczas parkowania przyczepki, ktora stoi w tej chwili za tym traktorem. Niestety nie wiem jakiego pojazdu uzyto do parkowania, byc moze byl to ten traktor. Kamery w tamtym rejonie tez nie zauwazylem.

Jesli ktokolwiek cos widzial lub tez ma jakas rade w takiej sprawie prosze o info.

milego ! ;)


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 13 cze 2018, 15:21

oooo Lysy wrocil... czas znowu zaczac przegladac to forum :)

Lysy, przestan wkoncu trollowac i zachowywac sie jak klaun :)

Glowny problem, ktory zauwazam(poza egoizmem ludzi, ktorzy parkuja gdzie popadnie)- administracja. W chwili obecnej uwazam ja za bezuzyteczna przynajmniej w tym kontekscie. Wiedza o problemie i po prostu nie reaguja.

Dodatkowo, zrobili ankiete odn zamkniecia furtki - gdzie wyniki? jakiekolwiek akcje?

korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Miejsca postojowe / parkowanie i organizacja ruchu na os. Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 13 cze 2018, 20:29

taaaa nasza Administracja, na dobre i na złe.... porażka....

Jeśli natomiast chodzi o parkowanie, może na parkujących sąsiadów także Straż Miejska podziała... parkują w końcu na terenie prywatnym trochę naszym trochę Atala.



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości