Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 12 mar 2018, 17:37

Angrrr pisze:umowa deweloperska - 30 dni. Natomiast, mi dzisiaj minelo 30 dni i 3 usterki nie zostaly naprawione. dzwonilem i zoobligowali sie do konca tyg zalatwic temat. Sugerowalbym trzymac reke na pulsie..

30 dni roboczych, czy kalendarzowych ?


agatellka
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2017, 10:05

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: agatellka » 13 mar 2018, 12:20

Było pismo od Zarządcy, że "po usunięciu usterek i wykonaniu poprawek na częściach wspólnych zostanie wykonaniu poprawek na częściach wspólnych zostanie wykonane sprzątanie po-budowlane oraz mycie przeszkleń i parapetów na koszt Inwestora" - ja to rozumie że też posprzątają :-)

motor
Posty: 7
Rejestracja: 04 sty 2018, 18:12

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: motor » 06 kwie 2018, 8:08

Aby innych uczulic pisze rowniez u rzeczy ktore wyszla u nas dopiero podczas rementu (taka "mina"). Okazala sie ze instalacja przygotowana przez ATAL w lazience do grzejnika ktory byl w opakowaniu nie pasowala. Wiąże się to z przeróbką instalacji CO w mieszkaniu i utratą gwarancji na instalację (tak kojarzę, że przeróbki elekrytki powodują utraty gwarancji od dewelopera na całość, CO - na część instalacji)

Oczywiście, że łazienkę się robi (instalację rozprowadza etc., no ale akurat CO mogło by pasować do grzejnika dewelopera, a podczas odbioru nie rozpakowywalem z opakowania grzejnika i sprawdzałem rozstawu instalacji)


izaadamska
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2018, 16:23

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: izaadamska » 16 kwie 2018, 14:58

Witam, dziś miałam regulacje okien, nie jest zle, ale w pracy lub na aktualnym mieszkaniu ma większy komfort otwierania zamykania okna. Czy też macie takie odczucia, że wasze okna w mieszkaniu trochę gorzej pracują w porównaniu z oknami w innych miejscach ? Rozmawiałam też z Panami od poprawek stwierdzili, że to przez plastikowe klamki i ogólnie słaba jakość okien.

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 16 kwie 2018, 15:09

izaadamska pisze:Witam, dziś miałam regulacje okien, nie jest zle, ale w pracy lub na aktualnym mieszkaniu ma większy komfort otwierania zamykania okna. Czy też macie takie odczucia, że wasze okna w mieszkaniu trochę gorzej pracują w porównaniu z oknami w innych miejscach ? Rozmawiałam też z Panami od poprawek stwierdzili, że to przez plastikowe klamki i ogólnie słaba jakość okien.

u wszystkich okna działają tam samo - po prostu deweloper zaoszczędził 8-)



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości