Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
maciekb92
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2017, 14:03

Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: maciekb92 » 06 mar 2018, 11:37

Jeszcze ciekawi mnie jedna kwestia. Jak szybko atal naprawia usterki od dnia odbioru?


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 06 mar 2018, 11:40

maciekb92 pisze:Jeszcze ciekawi mnie jedna kwestia. Jak szybko atal naprawia usterki od dnia odbioru?

umowa deweloperska - 30 dni. Natomiast, mi dzisiaj minelo 30 dni i 3 usterki nie zostaly naprawione. dzwonilem i zoobligowali sie do konca tyg zalatwic temat. Sugerowalbym trzymac reke na pulsie..

maciekb92
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2017, 14:03

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: maciekb92 » 06 mar 2018, 14:57

A czy ktoś z Państwa robił kuchnie, szafy lub inne meble w momencie kiedy były naprawiane usterki i Panowie z atala mieli własny klucz? Nie było problemu że ktoś coś uszkodził, zniszczył lub coś zginęło?


koszal
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2018, 18:49

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: koszal » 06 mar 2018, 16:20

maciekb92 pisze:A czy ktoś z Państwa robił kuchnie, szafy lub inne meble w momencie kiedy były naprawiane usterki i Panowie z atala mieli własny klucz? Nie było problemu że ktoś coś uszkodził, zniszczył lub coś zginęło?

Ja robiłem oświetlenie i parę innych drobnych rzeczy, trzymałem narzędzia i materiały na widoku i nic nie zginęło.

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 06 mar 2018, 17:09

maciekb92 pisze:A czy ktoś z Państwa robił kuchnie, szafy lub inne meble w momencie kiedy były naprawiane usterki i Panowie z atala mieli własny klucz? Nie było problemu że ktoś coś uszkodził, zniszczył lub coś zginęło?

nic mi nie zginęło, klucz nadal jest u Atala ;) nadal czekam na montaż grzejnika w łazience, i nadal problem z regulacją okien/klamek.
:roll: nie podpisałam jeszcze odbioru usterek.

maciekb92
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2017, 14:03

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: maciekb92 » 07 mar 2018, 16:42

A spotkał się ktoś z Państwa z sytuacją, że drzwi od łazienki miały ościeżnice stała i po zamknięciu drzwi widać u góry kawałek ościeżnicy a dopiero później zaczyna się maskownica? W innych pokojach górna krawędź drzwi niemal styka się z maskownicą i nie widać ościeżnicy. Drzwi łazienkowe po zamknięciu wyglądają fatalnie.

darekk
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:10

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: darekk » 08 mar 2018, 18:49

Mam pytanie o okna, a właściwie o zamykanie ich. Klamka dość ciężko "domyka się", trzeba włożyć w to trochę siły. W sumie tak średnio w użyciu. Jest to więc problem regulacji, czy może cecha jakości okien i systemu zamykania ? :?

Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 08 mar 2018, 19:01

darekk pisze:Mam pytanie o okna, a właściwie o zamykanie ich. Klamka dość ciężko "domyka się", trzeba włożyć w to trochę siły. W sumie tak średnio w użyciu. Jest to więc problem regulacji, czy może cecha jakości okien i systemu zamykania ? :?

nam podczas regulacji drzwi okiennych tlumaczyli, ze klamka jednego ze skrzydel musi ciezej chodzi gdyz zazebia cale zawiasy itp itd... troche nie chce mi sie w to wierzyc. Jednakowoz.. chetnie przeczytam wypowiedz kogos kto ma w tej sferze wiedze...


darekk
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:10

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: darekk » 09 mar 2018, 14:46

Angrrr pisze:
darekk pisze:Mam pytanie o okna, a właściwie o zamykanie ich. Klamka dość ciężko "domyka się", trzeba włożyć w to trochę siły. W sumie tak średnio w użyciu. Jest to więc problem regulacji, czy może cecha jakości okien i systemu zamykania ? :?

nam podczas regulacji drzwi okiennych tlumaczyli, ze klamka jednego ze skrzydel musi ciezej chodzi gdyz zazebia cale zawiasy itp itd... troche nie chce mi sie w to wierzyc. Jednakowoz.. chetnie przeczytam wypowiedz kogos kto ma w tej sferze wiedze...

Dziś rozmawiałem z tymi od okien. Ponoć są dwa wyjścia, albo jest jak jest, albo poluzują, ale wtedy okna będą mniej szczelne. Nie mam pytań.

Sat
Posty: 39
Rejestracja: 20 lis 2017, 11:36

Re: Naprawa usterek w nowym mieszkaniu przez dewelopera Atal - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Sat » 12 mar 2018, 9:09

Czy wiadomo czy będzie sprzątany teren, zwłaszcza ze strony bulwarów? Tyle śmieci plastikowych pod balkonami, na drzewach nawet :(



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości