Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 12 mar 2018, 17:11

Czy ktoś zakładał dźwiękoszczelne szyby? ;)


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 12 mar 2018, 17:56

Nie zakładałem osobiscie ale ponoc takowe sa w moim mieszkaniu..

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 12 mar 2018, 19:41

Angrrr pisze:Nie zakładałem osobiscie ale ponoc takowe sa w moim mieszkaniu..

i nic nie słychać? Chcemy takie typowo dźwiękoszczelne montować w sypialni :roll:


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 12 mar 2018, 20:51

Malo precyzyjne pytanie ;) mamy je od strony Wisły i...jest spoko ale wiesz...nie mam porównania jakby bylo z normalnymi ;)

korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 17 mar 2018, 8:38

@Angrrr a skąd te szyby się wzięły w Twoich oknach? Prospekt informacyjny nie uszczegóławia tematu samych szyb, więc pytanie czy je zamówiłaś na jakimś etapie zakupu mieszkania czy też na własną rękę już po odbiorze?

Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 17 mar 2018, 17:38

Byly zamowione przez osobę, ktora miala rezerwacje na mieszkanie i z którego "w ostatniej chwili" zrezygnowala ;) fart ;)

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: pozdro » 20 mar 2018, 23:56

Szybu szybami, jeszcze problem z nawiewnikami przez to najwiecej halasu wpada. Co innego biurowiec z klimatyzacja, a mieszkanie z nawiewnikiem.

ewa
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:53

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: ewa » 21 sie 2018, 23:20

Witam
Mam mieszkanie w bloku 20 od ul. Ofiar Dąbia. Jest potworny hałas. czy ktoś ma też taki problem. Zamontowane mamy zwykłe nawietrzaki a uważam iz ATAL powinien zamontować nawietrzaki o podwyższonych walorach dźwiękoszczelności np. 42dB. Czy ktos omawiał ten problem z ATALEM ? i z jakimi efektami. Mnie na razie nic sie nie udało. ATAL milczy.


korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 21 sie 2018, 23:54

Fakt, te napowietrzniki są słabe... chcialem takie zamontować w poprzednim mieszkaniu i stanowczo mi to odradzono.
Jeśli Atal milczy, uderzaj do administracji lub kup jeden lepszy napowitrznik i sprawdź czy chociaż od wewnątrz zmiescisz go na to samo miejsce.

ewa
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:53

Re: Założenie dźwiękoszczelnych szyb w mieszkaniu i ich skuteczność - Apartamenty Bajeczna

Postautor: ewa » 22 sie 2018, 0:19

dziękuje za inf.

A jak sprawa podpisania umowy końcowej u notariusza ???
Umowa bez zarzutu ??
Chyba nie - tylko czy można wynegocjować zmiany w umowie ??



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości