Sadzimy drzewa na Bajecznej - więcej drzew przy osiedlu Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
Paulina7
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018, 15:28

Sadzimy drzewa na Bajecznej - więcej drzew przy osiedlu Apartamenty Bajeczna

Postautor: Paulina7 » 05 kwie 2018, 13:48

Podsyłam link jeśli macie wizję, że moglibyśmy posadzić gdzieś drzewa wokół inwestycji.

http://robimytlen.pl/Zglos-lokalizacje


agatellka
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2017, 10:05

Re: Sadzimy drzewa na Bajecznej - więcej drzew przy osiedlu Apartamenty Bajeczna

Postautor: agatellka » 05 kwie 2018, 14:27

Super inicjatywa- niestety przy wypełnianiu pojawia się błąd. Przydałoby się więcej drzew za naszymi balkonami :-)

korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Sadzimy drzewa na Bajecznej - więcej drzew przy osiedlu Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 06 kwie 2018, 10:13

Jestem także za inicjatywą, jednak pamietajcie wiecej drzew przed balkonami rowna sie mniej światła dziennego w przyszłości! Szczególnie dla nizszych pięter.
Moze to sie wiązać z późniejszą akcją "niezadowolenie" z wyników akcji.
Moze lepiej obsadzić środek tak aby nie patrzec sobie w okna z etapem II o ile bedzie.


slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Sadzimy drzewa na Bajecznej - więcej drzew przy osiedlu Apartamenty Bajeczna

Postautor: slawek » 06 kwie 2018, 12:31

Dobra inicjatyw, wrzućcie na forum jakieś zdjęcia miejsc, w których chcielibyście zasadzić nowe drzewa, to może uda się inicjatywę wypromować bardziej :)

darekk
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:10

Re: Sadzimy drzewa na Bajecznej - więcej drzew przy osiedlu Apartamenty Bajeczna

Postautor: darekk » 09 kwie 2018, 21:48

Jestem za. Drzewa w tworzącym się dziedzińcu (po II etapie), urozmaicą widok na kolejne segmenty i nadadzą kameralności. W sumie wewnątrz jest dużo pustych miejsc. Wart obsadzenia jest też narożnik od strony tamy, gdzie tych drzew jest najmniej, tylko pytanie do kogo, ten teren (za płotem) należy :?:



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości