Wózkowania i rowerownia na korytarzu? Przechowywanie sprzętów - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Wózkowania i rowerownia na korytarzu? Przechowywanie sprzętów - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 14 kwie 2018, 10:15

Daniel11 pisze:A może zorganizować więcej stojaków na rowery na dziedzińcu? Na rogu przy budynku B i C by się jeszcze z 3, 4 zmieściły.
Tylko pewnie tego deweloper na swój koszt nie postawi.

W Cofniso ludzie nie ma w ogóle i ludzie trzymają na balkonach.


agatellka
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2017, 10:05

Re: Wózkowania i rowerownia na korytarzu? Przechowywanie sprzętów - Apartamenty Bajeczna

Postautor: agatellka » 16 kwie 2018, 14:05

Gdy odbierałam mieszkanie to pokazano mi pomieszczenie, gdzie można będzie zostawiać rowery tylko, że wtedy nie było sprecyzowane na jakich zasadach będziemy my mieszkańcy używać to pomieszczenie

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Wózkowania i rowerownia na korytarzu? Przechowywanie sprzętów - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 16 kwie 2018, 15:09

agatellka pisze:Gdy odbierałam mieszkanie to pokazano mi pomieszczenie, gdzie można będzie zostawiać rowery tylko, że wtedy nie było sprecyzowane na jakich zasadach będziemy my mieszkańcy używać to pomieszczenie


Ciekawe czy budynek B ma takie miejsce? Ktoś wie?


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Wózkowania i rowerownia na korytarzu? Przechowywanie sprzętów - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 16 kwie 2018, 15:59

mi natomiast powiedziano ze rowerownia/wozkownia bedzie tylko w budynku A1? (tym naroznym) i bedzie ona tylko dla uzytku mieszkancow tego wlasnie bloku.. jakas @$!@# abstrakcja.

chaberr
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2018, 11:53

Re: Wózkowania i rowerownia na korytarzu? Przechowywanie sprzętów - Apartamenty Bajeczna

Postautor: chaberr » 17 kwie 2018, 11:19

Ja osobiście planuje zapytać sąsiadów na piętrze czy rower będzie uciążliwy. Tam jest sporo miejsca, być może będę trzymał bezpośrednio przy swoich drzwiach żeby nikomu nie wadzić.



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości