Pękające ściany w nowym mieszkaniu - dyskusja na forum Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Pękające ściany w nowym mieszkaniu - dyskusja na forum Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 19 kwie 2018, 11:30

Jak w temacie - zauwazyl ktos juz taki problem u siebie? Ledwo mi 3 warstwy gladzi polozono, a jedna sciana juz pokazuje pekniecia.

Tak, wiem, blok pracuje i osiada itp ale czy nie za wcześnie?


user
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2018, 0:34

Re: Pękające ściany w nowym mieszkaniu - dyskusja na forum Apartamenty Bajeczna

Postautor: user » 17 maja 2018, 2:12

Rowniez mialem pekniecia w mieszkaniu podczas odbioru i traktuje je jako naturalny proces. Te zgloszone zostaly "zasmarowane" jakas masa gipsowa. Oczywiscie sa to pozorne ruchy, bo nie zabezpiecza to pekniecia, tylko maskuje na chwile. Kladzenie siatki w tych miejscach moze pomoc na istniejace pekniecia ale nie pomoze przed nastepnymi. U mnie po "usunieciu" pekniec widocznych podczas odbioru do podpisania protokolu pojawialy sie nastepne na szczescie na jednej scianie. Ekipa remontowa polozyla mi na tej scianie siatke i zaprawe tynkarska a dopiero pozniej gladzie. Na tej scianie jest spokoj, pojawily sie pekniecia na kolejnej ale w moim przypadku za zabudowa kuchenna. W instrukcji uzytkowania mieszkania lub w innym dokumencie przeczytalem, ze takie pekniecia nie stanowia przedmiotu reklamacji. Ja to rozumiem. Nie da sie tego uniknac.

Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Pękające ściany w nowym mieszkaniu - dyskusja na forum Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 17 maja 2018, 10:44

dzieki za odpowiedz :)

Oczywiscie, ze to naturalny proces. Ten naturalny proces na moim poprzednim mieszkaniu (stan deweloperski) wystapil po ok 2-3 latach. Tutaj po 2 tygodniach...



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości