Zadaszenie balkonów na ostatnich piętrach bloku - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Zadaszenie balkonów na ostatnich piętrach bloku - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 23 sie 2018, 10:05

Hej,

Jako, ze powstanie wspolnoty co raz blizej chciabym zapytac czy mamy tu wlascicieli mieszkan na ostatnich pietrach, ktorzy chcieli by swoje balkony zadaszyc? Nie mowie o markizach czy innych żaglach, a o profesjonalnych zadaszeniach np ze szkla lub poliweglanu, na solidnych stelazach montowanych do elewacji.

Pytam, gdyz ja napewno bede w tym kierunku zmierzal. Jesli ktos inny rowniez wpadnie na ten pomysl to moze lepiej miec zrobione to grupowo w tym samym stylu by nie naruszyc estetyki inwestycji?

Zna ktos obostrzenia prawne, ktore ten pomysl ograniczaja (w formie, czasie, jakkolwiek...)?


kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Zadaszenie balkonów na ostatnich piętrach bloku - Apartamenty Bajeczna

Postautor: kowal123 » 26 sie 2018, 15:42

Największym obostrzeniem jest sam Atal. Mi kiedyś powiedziano, żebym sobie znalazł inną inwestycję jeśli mi się nie podoba. Klienci i tak kupią...

Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Zadaszenie balkonów na ostatnich piętrach bloku - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 27 sie 2018, 12:38

kowal123 pisze:Największym obostrzeniem jest sam Atal. Mi kiedyś powiedziano, żebym sobie znalazł inną inwestycję jeśli mi się nie podoba. Klienci i tak kupią...

atal ma bardzo malo do gadania po okresie 2 letneij gwarancji oraz po zawiazaniu wspolnoty.



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość