Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Postautor: pawerez » 12 gru 2017, 15:48

Osobiście nie zależy mi na wzroście cen bo nie planuje sprzedawać tylko mieszkać, Targówek wybrałem świadomie nie z powodu cen. O Gamie napisałem bo kolega kupił tam mieszkanie i parę miesięcy temu zajrzałem na stronę i były ceny ok 9tyś, teraz wogóle cen znaleźć nie można, ale mniejsza z tym ponieważ w moim odczuciu, po wizycie w jego mieszkaniu, wykonanie uważam za mało zadowalające że o miejscu przy głównej ulicy i szpitalu nie wspomnę :twisted:


aniluap1190
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2018, 9:15

Re: Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Postautor: aniluap1190 » 15 lut 2018, 9:18

Witam serdecznie! :)
Czy udało się komuś jeszcze coś wynegocjować? Wczoraj na rozmowie nie chciała zejść ani z ceny za metr mieszkania ani tarasu. Ceny są już nie do ruszenia itp.
Czy każdemu tak mówią czy tylko nas chciała oszukać? :)

Katyaslayr
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2018, 13:55

Re: Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Postautor: Katyaslayr » 15 lut 2018, 13:58

Hej! Podpisaliśmy umowę w końcu stycznia i nam też nie obniżyły cenę ani na zloty


Seq
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2018, 14:46

Re: Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Postautor: Seq » 18 lut 2018, 11:04

Hej,

A kupowaliście już po nowej cenie (7100 zł / m2) czy jeszcze po starej (6950 zł / m2) ?
Bo od mniej - więcej dwóch tygodni na stronie wisi już nowa cena.

Katyaslayr
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2018, 13:55

Re: Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Postautor: Katyaslayr » 19 lut 2018, 0:14

Umowa rezerwacyjna była podpisana w dniu, kiedy deweloper podniósł cenę do 7100, ale nasze pierwsze spotkanie było na dzień przed podpisaniem umowy, więc nasza cena - 6950 (od razu przepraszam za błędy, jestem z Białorusi)

Seq
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2018, 14:46

Re: Nowy Targówek - cena metra kw. mieszkania i negocjacje z deweloperem Atal

Postautor: Seq » 19 lut 2018, 22:13

Katyaslayr pisze:Umowa rezerwacyjna była podpisana w dniu, kiedy deweloper podniósł cenę do 7100, ale nasze pierwsze spotkanie było na dzień przed podpisaniem umowy, więc nasza cena - 6950 (od razu przepraszam za błędy, jestem z Białorusi)

Wygląda na to, że ostatnimi miesiącami tendencja dewelopera jest taka, żeby podwyższać cenę, a nie stosować upusty...
W ciągu ostatnich około trzech miesięcy były już dwie podwyżki ceny. A i tak ATAL w dalszym ciągu jest nieco tańszy niż sąsiadujące osiedle Amsterdam...



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości