Budowa II etapu osiedla Nowy Targówek Warszawa od Atal - zdjęcia / opinie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
MagdaMak.
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2017, 11:47

Re: Budowa II etapu osiedla Nowy Targówek Warszawa od Atal - zdjęcia / opinie

Postautor: MagdaMak. » 30 wrz 2017, 17:39

Z dzisiaj. A drogi ani widu, ani słychu.

Obrazek


ZET
Posty: 53
Rejestracja: 06 sie 2017, 9:58

Re: Budowa II etapu osiedla Nowy Targówek Warszawa od Atal - zdjęcia / opinie

Postautor: ZET » 30 wrz 2017, 19:05

Też dzisiaj byłem i zrobiłem zdjęcie z tego samego miejsca :)
Co mnie zastanawia to jak blisko budynku A i B kończy się fundament pod lokale inwestycyjne (już ATAL zmienił banery i nie ma Micro Apartamentów). Zdjęcie tego nie oddaje, ale jakby tak się kończył blok to ledwo uliczka się zmieści. Ma się to nijak do wizualizacji osiedla.
Zima za pasem, a bez drogi nie będzie odbioru ani budynku A ani B. Z tego co słyszałem ma być zima 100-lecia :), zresztą w "normalną" zimę czy nawet mokrą jesień asfaltu nie położą. Jaki z tego wniosek chyba każdy wie ... że grudzień jest tak samo realny jak wrzesień.
Wg mnie czas powoli szukać prawnika, który ogarnie tą kuwetę bo przecież część z Nas ponosi dodatkowe koszty jak: wynajem, czy wyższe oprocentowanie kredytu do czasu przeniesienia własności (wpisu do KW).

andrzejewska
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:28

Re: Budowa II etapu osiedla Nowy Targówek Warszawa od Atal - zdjęcia / opinie

Postautor: andrzejewska » 24 paź 2017, 9:40

Może nie będzie tak źle, w końcu to jeszcze dużo czasu a na zimę stulecia się raczej nie zanosi, zresztą.... wybieram się na narty w Sudety :lol: a jak znam swoje szczęście nie będzie grama śniegu :(



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość