Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Pio
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2017, 14:50

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: Pio » 10 paź 2017, 12:23

Proponuje kontynuować wątek opóźnień/nowinek w najdłuższym "[Bud. B] Terminy ukończenia budowy i przekazania mieszkań - Nowy Targówek" i pozostawienie tego wątku do poznania się na forum, zanim nam się bałagan zrobi w wątkach :)
E.SZ. pisze:Cześć.

Udało mi się uzyskać nieoficjalną informację która może was ucieszyć.
Od przyszłego tygodnia mają ruszyć prace związane z wykonaniem przyłącz, wykonawca już skompletował prawie wszystkie materiały.(...).

Byłem dzisiaj bezpośrednio na budowie i mogę tą informację też nieoficjalnie potwierdzić. Przetarg zakończony, zaraz rozpoczną prace. Atal zdaje sobie sprawę z a) odsetek za zwłokę b) Im bardziej będą opóźniać tym dłużej nie otrzymają pieniędzy z ostatniej transzy od Banku. Ogólnie z paru rozmów odniosłem wrażenie, że ten grudzień to wewnętrznie jest też taki "ostateczny" dla Atala i starają się teraz doprowadzić wszystko aby wyrobić się przed nim.


RaV
Posty: 17
Rejestracja: 09 lis 2017, 13:11

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: RaV » 09 lis 2017, 13:14

Witam wszystkich sąsiadów serdecznie! Kupiłem z żoną mieszkanie w II etapie w 2016 r. Wiek 30 lat, także wpisujemy się w średnią wiekową naszej społeczności :) W naszym wypadku to przeprowadzka z Warszawy do Warszawy :) Czekamy, czekamy i czekamy na odbiór naszego lokalu...

M. I. Kowalczyk
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2017, 7:21

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: M. I. Kowalczyk » 18 lis 2017, 22:48

Witam, czy ktoś ma informację czy już są odebrane pierwsze mieszkania?
Ostatnio jak przyjeżdżam wieczorem przy Naszym Osiedlu to widzę zapalone światła w 2 mieszkaniach....
Pozdrawiam
Iwona


alex
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:10

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: alex » 19 lis 2017, 19:10

M. I. Kowalczyk pisze:Ostatnio jak przyjeżdżam wieczorem przy Naszym Osiedlu to widzę zapalone światła w 2 mieszkaniach....

Hmmm... ale chyba jeszcze nie było odbiorów mieszkań na osiedlu Nowy Targówek w Warszawie, czy może ja o czymś nie wiem? :) Jeśli chodzi o światła, to obstawiałbym raczej, że to generalny wykonawca doprowadza nowe mieszkania do stanu deweloperskiego lub wykonuje w nich jakieś poprawki, aby lokale przekazać deweloperowi. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Raczej bym nie podejrzewał, że to ktoś już prowadzi prace wykończeniowe w mieszkaniu.

jo_jo
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2018, 17:05

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: jo_jo » 04 lut 2018, 23:43

Cześć :-)
Dzisiaj w końcu pogrzebałam w internetach w poszukiwaniu forum Nowego Targówka i jestem mile zaskoczona :-) czekam na mieszkanie w I etapie, mam 29 lat, mam nadzieję że zdążę się wprowadzić przed swoją 30-tką ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-)

AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: AnnAGA » 05 lut 2018, 8:20

jo_jo pisze:Cześć :-)
Dzisiaj w końcu pogrzebałam w internetach w poszukiwaniu forum Nowego Targówka i jestem mile zaskoczona :-) czekam na mieszkanie w I etapie, mam 29 lat, mam nadzieję że zdążę się wprowadzić przed swoją 30-tką ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-)

jo_jo my tez mamy taką nadzieję, a jeszcze większą nadzieję mamy na imprezę urodzinową :)

bobowsz
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2018, 12:29

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: bobowsz » 06 lut 2018, 9:45

Cześć,

Ja również czekam na odbiór mieszkania (etap II), mam 33 lata. Teraz mieszkam po sąsiedzku na Bródnie. Mam nadzieję, że znowu nie będzie opóźnień z odbiorami :D

rzeczyc
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2018, 12:42

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: rzeczyc » 07 lut 2018, 12:51

Witam wszystkich,

A ja mam ponad czterdziestkę i mam cichą nadzieję, że mnie nie będziecie szykanować z tego powodu :lol:


jo_jo
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2018, 17:05

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: jo_jo » 07 lut 2018, 16:06

AnnAGA pisze:jo_jo my tez mamy taką nadzieję, a jeszcze większą nadzieję mamy na imprezę urodzinową :)

Będę pamiętać o sąsiadach :-D

Seq
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2018, 14:46

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: Seq » 18 lut 2018, 10:32

To i my sie przywitamy :)
Czekamy na mieszkanie w I etapie.

Pozdrawiamy wszystkich :)



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości