Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
janka
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2017, 22:02

Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: janka » 13 sie 2017, 8:57

Cześć, widzę, że temat mikroapartamentów wzbudza kontrowersje.
Mam teorię, że ATAL podjął decyzję o ich budowie, ponieważ nie może zrealizować części budynku F2.

Okazuje się, że brakuje mu kawałka działki. Chyba chodzi o działkę 1/37 na tej mapie: http://www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp1 ... 247f1f0xF4

Wydaje mi się to trochę nie fair, wobec osób, które kupiły mieszkania w budynkach z widokiem na św. Wincentego, bo teraz tak naprawdę zostaną zasłonięte tymi mikroapartamentami. Z drugiej strony, może będzie trochę ciszej od tej ulicy.

A co do opóźnienia MPWiK to łatwo przecież zweryfikować tę informację u źródła - może ktoś podejmie się wykonać tam telefon? 8-)


pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: pawerez » 15 sie 2017, 8:29

Dokładnie tak samo pomyślałem że ilość sprzedanych mieszkań musi się zgadzać w założonych zyskach choć już dawno patrząc na zarys planowanych dróg zastanawiało mnie jak F2 miałby się tam zmieścić, trochę zaczynam się zastanawiać jak będą wyglądać mieszkania jeżeli nie potrafią określić działki którą kupili.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2017, 17:22 przez pawerez, łącznie zmieniany 1 raz.

drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: drabka » 17 sie 2017, 12:00

Jest moda i trend na mikro to i Atal wykorzystał sytuację, podobno coraz więcej chętnych jest na takie mieszkanka, nie każdy od razu planuje mieszkanie z rodziną, a takie lokum to niskie ceny i opłaty.


janka
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2017, 22:02

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: janka » 17 sie 2017, 19:13

Ta brakująca działka pod F2 to kawałek tej łukowatej drogi.
Pewnie jak tylko nowy podział działek się uprawomocni, to deweloper będzie kontynuował budowę tego budynku.

Obrazek

E.SZ.
Posty: 28
Rejestracja: 04 sie 2017, 15:32

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: E.SZ. » 23 sie 2017, 15:17

Janka ten łuk to nie jest droga. To planowany Pas Zieleni. Znajdź sobie aktualny plan zagospodarowania przestrzennego w internecie.

E.SZ.
Posty: 28
Rejestracja: 04 sie 2017, 15:32

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: E.SZ. » 23 sie 2017, 15:22

Prawdą jest oczywiście że ten pas zieleni nie zostanie zrealizowany tak jak na planach zagospodarowania w całości, w zamian za to będzie zieleń wzdłuż dróg i pomiędzy budynkami.

Jeśli chodzi o mikro apartamenty to my wiedzieliśmy o nich od początku.
Spokojnie sprawdzałem i mają garaże własne.

Uważam za plus że ten budynek powstaje, na pewno osłoni przed hałasem jeśli kiedyś poszerzą drogę, a dodatkowo będziemy mieli gdzie pójść na piwo - Na pewno w budynkach usługowych powstanie jakiś bar.

drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: drabka » 26 wrz 2017, 12:20

Faktycznie, dopiero teraz się temu przyjrzałam bliżej, miejsce na mikroapartamenty w porządku bo tam nikomu bliskość ulicy nie będzie przeszkadzała a dla mieszkańców osiedla dzięki temu przytulniej i spokojniej

nan
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2017, 22:49

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: nan » 09 paź 2017, 23:02

drabka pisze:Faktycznie, dopiero teraz się temu przyjrzałam bliżej, miejsce na mikroapartamenty w porządku bo tam nikomu bliskość ulicy nie będzie przeszkadzała a dla mieszkańców osiedla dzięki temu przytulniej i spokojniej

Mikro-apartamenty to porażka , kto w tej lokalizacji kupi apartamenty. Nie spodziewaliśmy się, że Atal który niby jest dobrym developerem może taką inwestycję tak beznadziejnie zorganizować. Kto chce kupić mikro-apartament radzę niech zasięgnie opinii prawnika. Nie polecam zakupu bez konsultacji. Swoją drogą uważam swoja inwestycję za niezbyt udaną , bardzo słaba współpraca z firmą.


RaV
Posty: 17
Rejestracja: 09 lis 2017, 13:11

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: RaV » 09 lis 2017, 13:25

Odnośnie mikroapartamentów mam mieszane uczucia. Niby przy zakupie deweloper mówił, że coś małego tam powstanie... Myślę jednak, że nikt się nie spodziewał czegoś takiego ;) Najgorzej mają faktycznie osoby, które miały mieć widok powiedzmy na cmentarz a dostaną widok na całkiem spory budynek.

pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Mikroapartamenty Nowy Targówek Warszawa - deweloper Atal - opinie i forum

Postautor: pawerez » 09 lis 2017, 13:54

Te micro mieszkanka to pomyłka dewelopera. Jakoś specjalnie się nie sprzedają, raptem 1 sztuka i 1 w rezerwacji. Rozumiem mieszkanie na wynajem z zamysłem zamieszkania w przyszłości albo dla dziecka, ale takie hotelowe coś wyłącznie pod wynajem to strata kasy, kto to później odkupi? :geek: :roll:



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości