Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
janka
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2017, 22:02

Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: janka » 31 paź 2017, 22:51

Cześć,

jak oceniacie jakość robót budowlanych w naszej inwestycji, np. na podstawie zdjęć z poszczególnych etapów?
Czy coś zwróciło Waszą uwagę na plus / na minus? Czy może konsultowaliście te zdjęcia z kimś z branży budowlanej?
Ciekawa jestem Waszej opinii.


pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: pawerez » 01 lis 2017, 0:35

Trudno ocenić na podstawie zdjęć, ale wydaje się dosyć solidnie ale tak naprawdę to wyjdzie w praniu, plus że niskie budynki. Byłem w mieszkaniu przy kondratowicza po 9tyś/m i wg mojej oceny nie zamienił bym się nawet gdyby było w jednakowej cenie.

Paulina17
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2017, 23:28

Re: Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Paulina17 » 03 lis 2017, 19:37

A co sądzicie o licznych negatywnych opiniach na forach dotyczących innych inwestycji budowanych przez ATAL? I jak myślicie, czy będą trudności z włączeniem się do ruchu do św. Wincentego z bloku?


Tala
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2017, 9:59

Re: Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Tala » 03 lis 2017, 23:33

W planach jest jej rozbudowa, więc myślę, że nie będzie tak źle, poza tym jak się nie mylę będzie też połączenie z drugiej strony od ul. Samarytanki?

pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: pawerez » 04 lis 2017, 0:50

To jest kilka nowych działek, obok NT buduje się Amsterdam i zaraz zacznie szkoła. Pomiędzy tymi działkami będą drogi między innymi do Nowotrockiej, co prawda planowanej wciąż, ale myślę że w końcu zrealizowanej. To gadanie na forach to takie polskie marudzenie ludzi którzy mieszkają w mieście a obok chcieliby już tylko puszczę najlepiej. Ten teren jest wręcz otoczony drogami, a jak będzie nowotrocka i metro to już będzie super. Jest też projekt obwodnicy praskiej od ronda Wiatraczna do żaby i świętokrzyska, dolożyć nowotrocką i będzie rewelka

hq_
Posty: 26
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:30

Re: Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: hq_ » 04 lis 2017, 1:41

To wszystko to są tylko plany, żadna z tych inwestycji nowych dróg nie ma gwarancji realizacji.
Nawet jeżeli zostaną zrealizowane to minie co najmniej kilka lat, a najpewniejsza i najszybsza ( w ciągu 5 lat ) w mojej opinii jest budowa ulicy Nowotrockiej.
Obwodnica praska do ronda wiatraczna nie sądzę że powstanie w ciągu najbliższych 5 lat, a planowany etap i tak nie sięga do ronda Żaby.
Obecnie powstaje dopiero wizualizacja i to zapewne dlatego że wybory tuż tuż :) Podobno od wizualizacji do realizacji przy takich dużych inwestycjach bywa i 10 lat różnicy, zakładając że nie zmienią planów w między czasie.

Co do rozbudowy Św. Wincentego to nie ma jeszcze żadnych oficjalnych planów. Chyba że ktoś ma jakieś info?

Realnie nastawiajcie się że będzie to co jest obecnie + to co deweloperzy zrobią sami, a reszta jak będzie to będzie dobrze :)

pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Jakość robót budowlanych ATAL Nowy Targówek Warszawa

Postautor: pawerez » 04 lis 2017, 16:09

No i bardzo dobrze że obwodnica na razie ma się kończyć przy Radzymińskiej, może ktoś wpadnie na pomysł żeby zbudować Nowotrocką, to też byłaby jakaś alternatywa bo odcinek od Radzymińskiej do Żaby z naszego punktu widzenia nie ma znaczenia.



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość