Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
kicia
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2017, 23:53

Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: kicia » 18 lut 2018, 12:11

Mam pytanie, może ktoś mi powie, czy osiedle Nowy Targówek będzie ogrodzone, czyli czy dostęp do niego ludzi z zewnątrz będzie ograniczony? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat i może się nimi podzielić na forum? Będzie płot wokół osiedla czy nie i myślicie, że grodzenie jest dobre czy nie?


pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: pawerez » 18 lut 2018, 15:46

baba jaga ma dobre ogrodzenie, z piernika :P

AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: AnnAGA » 20 lut 2018, 10:19

kicia pisze:Mam pytanie, może ktoś mi powie, czy osiedle Nowy Targówek będzie ogrodzone, czyli czy dostęp do niego ludzi z zewnątrz będzie ograniczony? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat i może się nimi podzielić na forum? Będzie płot wokół osiedla czy nie i myślicie, że grodzenie jest dobre czy nie?


tak, osiedle będzie ogrodzone.

Czy konieczne było zakładanie nowego sztucznego tematu?
"Kicia" masz wiele możliwości by znaleźć odpowiedź na to pytanie:
-zdjęcia planu (wizualizacji) osiedla na stronie www dewelopera,
-telefon do biura sprzedaży,
-prześledzenie aktualności na stronie www dewelopera.

piszmy posty roztropnie.


hq_
Posty: 26
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:30

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: hq_ » 20 lut 2018, 16:52

Bez przesady.
Ja z chęcią czytam wszystkie wątki i lepiej jak ktoś raz odpowie na forum które jest widoczne dla wszystkich niż jak każdy oddzielnie dzwoni do biura.

pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: pawerez » 20 lut 2018, 17:50

Ale wcale nie trzeba dzwonić do biura, w opisie inwestycji jest że osiedle ogrodzone i strzeżone, w budynkach są furtki które byłyby zbędne bez ogrodzenia 8-)

hq_
Posty: 26
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:30

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: hq_ » 20 lut 2018, 17:59

Co nie znaczy że nie można się spytać...
Ja widziałem opis na stronie, miałem informację od Pań z Atalu ale mimo wszystko patrząc na stronę http://nowytargowek.pl/mieszkania.html to nie widzę tego ogrodzenia i do końca nie wiem jak to będzie wyglądać dlatego nie dziwie się że ludzie się o to dopytują i już widziałem kilka pytań o to ogrodzenie nie pamiętam czy tutaj czy na grupie na ..

Skoro było przynajmniej kilka takich pytań to może to i dobrze że powstał osobny wątek i już się nie czepiaj bo ludzie będą woleli rozmawiać z Atalem prywatnie niż się tutaj udzielać i narażać na gniew forumowiczów :!:

ZET
Posty: 53
Rejestracja: 06 sie 2017, 9:58

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: ZET » 20 lut 2018, 18:05

Tak na marginesie to "Opis inwestycji" w przypadku ATAL'u to można w buty sobie włożyć.
Zapytaj tych co kupowali I i II Etap w połowie 2016 roku jak miało wyglądać osiedle wg "opisu inwestycji" a jak zapewne będzie wyglądać (głównie mi tu chodzi o widok na ul. Świętego Wincentego z okien I i II Etapu). Druga sprawa to podobno adres maił być Św. Wincentego a nie jakieś PGRowskie wypociny w stylu ul. Płosa, Miedza i powinna być jeszcze ul. Warchołów :lol:
W przypadku ogrodzenia ok. ... wiadomo, że będzie, ale jego przebieg to już inna para kaloszy.
Trochę OT, ale mój przekaz miał być taki - ATAL to ściemniacze i kombinatorzy i tego się należy trzymać :D
PS
hq_ nie ma co się przejmować konstruktywną krytyką - admin czuwa i w razie potrzeby przeniesie gdzie trzeba.

RaV
Posty: 17
Rejestracja: 09 lis 2017, 13:11

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: RaV » 20 lut 2018, 20:01

hq_ pisze:Bez przesady.
Ja z chęcią czytam wszystkie wątki i lepiej jak ktoś raz odpowie na forum które jest widoczne dla wszystkich niż jak każdy oddzielnie dzwoni do biura.


Zgadzam się z powyższym. Wizualizacje z początków budowy osiedla wydawały się jakieś inne niż obecnie... Zwłaszcza nie przypominam sobie tych mikroapartamentow w takiej wysokości i takim wyglądzie. Pierwotnie też byłem przekonany, że będę mieszkał przy św. Wincentego :) A w ogóle to myślałem, że już od co najmniej kilku miesięcy będę mieszkał w nowym mieszkaniu...


pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: pawerez » 20 lut 2018, 21:19

że deweloper rżnie głupa to jest fakt, ale micro apartamenty są już na oddzielnych działkach i tam na pewno coś miało być tyle że usługowe i tu cwaniaki rzeczywiście poszli po bandzie budując mieszkania przeznaczone tylko pod wynajem. Jednak w projekcie samego osiedla raczej już się nie miesza, skoro miał być ogrodzony to raczej tak zostanie, a wizualizacje to cóż, w Atalu mają jakieś psychiczne skrzywienie bo teraz na przykład są wizualizacje 4 etapu tak jakby miało zostać bez budynków które nie są jeszcze budowane, tak sugeruje trawa w miejscu gdzie powinny być mieszkania C.3... i C.4...

pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Czy osiedle będzie ogrodzone czy nie - Nowy Targówek Warszawa od Atal

Postautor: pawerez » 20 lut 2018, 21:31

niewątpliwie Atal ciśnie na jak największe zyski i kompletnie bez szacunku dla klientów, ciekawi mnie czy informują kupujących w etapach 3 i 4 jaki jest powód budowy tylko części, jak będzie wyglądać dostawianie pozostałych budynków w sąsiedztwie już zamieszkanych, czy może mają w planach opóźnienie odbiorów? Podejrzewam że chodzi o zmiany w działkach, wydaje mi się że poważny deweloper powinien informować klientów o postępach tych zmian, w końcu chciałbym wiedzieć czy i kiedy dokończą budynek w którym kupuję mieszkanie :oops:



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości