Odbiór lokali od dewelopera - Atal Warszawa Nowy Targówek

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Odbiór lokali od dewelopera - Atal Warszawa Nowy Targówek

Postautor: AnnAGA » 11 kwie 2018, 8:28

Cześć,

W najbliższym czasie będziemy odbierać sukcesywnie swoje lokale, w związku z tym chciałabym Was podpytać:
-czy zamierzacie skorzystać z pomocy specjalistów/fachowców trudniących się odbiorami technicznymi czy jednak podejmiecie się samodzielnie tego zadania?
-czy planujecie jakieś szczególne wyposażenie w sprzęt np. miarki laserowe, ponadstandardowe poziomice, itp. ?
-czy macie wiedzę lub jakieś cenne instrukcje na co zwracać szczególną uwagę? Na czym deweloperzy najczęściej oszczędzają, wykonują niedbale, itp. Może jest wśród nas "kolekcjoner mieszkań" ;)
-w jakich terminach macie wyznaczone odbiory (ja mam na 26.04)? Chętnie poznałabym opinie dot. stanu technicznego Waszych lokali/procesu odbioru/współpracy z deweloperem na tym etapie/ itp. Szczególnie jeśli macie wyznaczone wcześniejsze terminy :)


sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Odbiór lokali od dewelopera - Atal Warszawa Nowy Targówek

Postautor: sybil » 11 kwie 2018, 10:28

Faktycznie odbiory mieszkań od dewelopera to bywa skomplikowany temat, moim zdaniem przydatny może być opis czynności wykonywanych przez specjalizującą się w tym firmę, jak wyglądają odbiory mieszkań można poczytać w podlinkowanym dziale forum (na samej górze).

Myślę, że warto prześledzić też wątki o tym, jak przebiegały odbiory w innych inwestycjach, zwłaszcza w Krakowie, a są tam też projekty dewelopera Atal, więc można starać się zwracać uwagę na podobne sprawy :) Napisz, jak poszedł odbiór, jak będziesz już po nim.

andrzejewska
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:28

Re: Odbiór lokali od dewelopera - Atal Warszawa Nowy Targówek

Postautor: andrzejewska » 27 kwie 2018, 15:10

Bo ja wiem czy to taki skomplikowany temat? U nas poszło w miarę gładko, nie podjełam się odbioru samodzielnie ale zrobiła to bardzo rzetelna firma, ba naciągania i wydziwiania.



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości