Koniec korków na św. Wincentego / czasowe zamknięcie ul. św Wincentego - Nowy Targówek

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Prez
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2018, 5:12

Koniec korków na św. Wincentego / czasowe zamknięcie ul. św Wincentego - Nowy Targówek

Postautor: Prez » 11 lip 2018, 3:54

Ulica św. Wincentego będzie zamknięta dla ruchu samochodowego na czas budowy metra na Bródnie. Na szczęście dla nas, tylko na odcinku między ulicami Niwa i Matki Teresy z Kalkuty. Oznacza to, że od połowy 2019, przez parę lat, mieszkańcy Nowego Targówka będą dzielić ulicę św. Wincentego tylko z autobusami.

"* Zamknięcie dla samochodów osobowych ul. Wincentego na odcinku od skrzyżowania z ul. Matki Teresy z Kalkuty do wjazdu na teren osiedla mieszkaniowego Atal (osiedle Nowy Targówek) – dopuszczony tam będzie ruch wyłącznie autobusów komunikacji miejskiej i taksówek – ruch samochodowy z ul. Św. Wincentego kierowany w ul. Matki Teresy z Kalkuty do ul. Wysockiego/Odrowąża oraz w ul. Gilarską, a od budowanego osiedla mieszkaniowego przy ul. Św. Wincentego w kierunku południowym do ul. Borzymowskiej i węzła Żaba."

http://www.targowek.info/2018/07/budowy ... y-analiza/

Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości