Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
30zimek
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2018, 10:41

Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: 30zimek » 06 wrz 2018, 10:46

Poszukuję kontaktu z osobami, które zakupiły mieszkanie w III etapie inwestycji, w budynku F. W związku z otrzymanym pismem od dewelopera o przesunięciu terminu odbioru na koniec I kwartału 2019, poszukuję kontaktu z osobami, które zakupiły mieszkanie w III etapie inwestycji, w budynku F. Może wspólnie będziemy wstanie ustalić jaka jest prawdziwa przyczyna tak długiej zwłoki.


Prez
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2018, 5:12

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Prez » 07 wrz 2018, 5:55

Odbiory budynków E z III etapu zaczynają się ostatniego tygodnia września, więc w terminie. Zastanawiające jest tak duże opóźnienie budynków F.

Revolt
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2018, 8:53

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Revolt » 07 wrz 2018, 8:57

Jestem z budynku F i odbiór również w ostatnim tygodniu września.
Kiedy Pan dostał takiego maila?


Revolt
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2018, 8:53

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Revolt » 07 wrz 2018, 9:32

Po kontakcie z developerem trzeba uściślić informację:

Opóźnienie dotyczy budynku F1.
Budynek F2 ma być oddany w terminie, co potwierdza mail który otrzymaliśmy - odbiór w ostatnim tygodniu września.

My odetchnęliśmy z ulgą, ale to kolejny argument na to co reprezentuje swoimi poczynaniami Atal. Długo omijałem to forum, bo nie chciałem się nakręcać i denerwować, chciałem wierzyć że nieszczęścia nas ominą. Póki co tak właśnie było, ale po wpisach na forum wnioskuję że wszystko przed nami. Po niektórych postach włos na głowie się zjeżył...

Życzę wszystkim powodzenia, wytrwałości i dużo cierpliwości. W dalszym ciągu mam nadzieję że z czasem sytuacja ustabilizuje się i będziemy żyć bezstresowo i bez nerwów.

jdre
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2018, 12:22

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: jdre » 09 wrz 2018, 12:30

Witam Jeśli chodzi o pismo dotyczące opóźnienia budynku F1
poniżej mój kontakt tel. 502 778 620
jdre

shymo
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2018, 11:21

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: shymo » 10 wrz 2018, 11:25

Witajcie,
Problem opóźnień w F1 dotyczy również mnie:
tel. 604418989
Pozdrawiam,
Michał

Beti
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2018, 12:31

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Beti » 21 wrz 2018, 12:33

Witam,

jest ktoś kto odbierał już mieszkanie w III etapie w budynku E?
Jak wrażenia :?:

Prez
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2018, 5:12

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Prez » 29 wrz 2018, 18:13

Zrobiłem odbiór techniczny swojego mieszkania i ogólnie jest dobrze. Kilka niedoróbek, porysowane parapety zewnętrzne, ubytki w parapetach wewnętrznych, umazane farbą posadzki, okna do regulacji i to wszystko. Ściany w normie, tynk bardzo gładki (nie trzeba gładzi), kąty proste zachowane, posadzki poziome i o odpowiedniej wytrzymałości. Prądu nie ma wiec instalacji elektrycznej nie sprawdzałem.


aniluap1190
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2018, 9:15

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: aniluap1190 » 03 paź 2018, 15:44

Cześć wszystkim,
Z powodu problemów z odbiorami przesunęliśmy termin odbioru technicznego na październik, teraz zastanawiamy się czy nie przesunąć go jeszcze na listopad. Pytanie czy kogoś ekipa spi na budowie mimo nakazu przebywania tylko w wyznaczonych godzinach?
Co nam grozi jak Fachowiec będzie cały czas w mieszkaniu? :)

pawelwiader
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2018, 9:34

Re: Odbór mieszkań w III etapie - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: pawelwiader » 25 lis 2018, 9:47

Cześć,
My odebraliśmy mieszkanie 3 października, później Atal robił poprawki, gdyż wzięliśmy mieszkanie z wykończeniem. W teorii możnaby się wprowadzić, ale właśnie dostaliśmy pismo, że pozwolenie na użytkowanie przesuwa się z końca listopada na koniec stycznia. Mają jakiś kłopot z podłączeniem prądu od innogy. Mnie to średnio interesuje, bo ja ze swojej części umowy się wywiązałem, czyli zgodnie z aktem notarialnym zapłaciłem już pełną wartość mieszkania. Deweloper na pewno wiedział we wrześniu, że będzie opóźnienie i mógł inaczej podejść do sprawy. Zamierzam interweniować w tej sprawie u rzecznika konsumentów i w każdej innej instytucji, która może pomóc. Poszukuję osób, które są w podobnej sytuacji, w grupie będzie nam łatwiej, zwłaszcza jeśli trzeba będzie złożyć pozew zbiorowy o odszkodowanie. pawlak@hot.pl



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość