Internet Telewizja / operatorzy i oferty dostawców telewizji i internetu - Nowy Targówek Warszawa

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
adrcis
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2018, 16:26

Internet Telewizja / operatorzy i oferty dostawców telewizji i internetu - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: adrcis » 27 lis 2018, 21:09

Witam forumowiczów,

Chciałem rozpocząć wątek na temat dostawców Internetu/Telewizji.

Zastanawia mnie czy ktoś może śledził już poczynania dostawców mediów, możliwych pakietów, jakiś super ofert?
Z tego co się orientuje to będzie trzech dostawców, UPC, Orange i ... nie pamiętam dokładnie nazwy, coś tam *..media.

Będąc ostatnio w mieszkaniu złapał nas przedstawiciel firmy UPC i zaoferował w promocji na czarny piątek pakiet np. 110 kanałów i łącze 300 Mb/s za około 70zł z umową na dwa lata. Ta oferta nie jest już pewnie dostępna, a także nie uważam za super korzystną. Co więcej jest dla mnie osobiście jeszcze za wcześnie podejmować taką decyzję z uwagi na przesunięcie terminu ostatecznego odbioru mieszkania. Mamy co prawda jeszcze 2 miesiące ale jak tylko będzie prąd na pewno będę chciał jakiś pakiecik okazyjnie zakupić.

Chętnie przeczytam opinie mieszkańców, którzy może podjęli w tym temacie już decyzję i szczęśliwie korzystają a może mogą polecić, u którego dostawcy oferta na tym osiedlu jest najkorzystniejsza.


maksim
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2018, 15:46

Re: Internet Telewizja / operatorzy i oferty dostawców telewizji i internetu - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: maksim » 28 lis 2018, 9:58

Trzeci dostawca to Supermedia i chyba ma najtańsze pakiety.
Ja wybrałem umowę na dwa lata z UPC, w pakiecie mam Internet 150 Mbit/s + 29 analogowych (bez dekodera) kanałów TV za 39 zł/mc.
Trzy lata jestem z UPC nie miałem żadnych problemów, mam nadzieję i w przyszłości nie będę miał :D



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości