Usterki w mieszkaniu w ramach gwarancji / rękojmi (odpływy wody) - Nowy Targówek

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Usterki w mieszkaniu w ramach gwarancji / rękojmi (odpływy wody) - Nowy Targówek

Postautor: AnnAGA » 23 sty 2019, 16:42

Cześć,
Mam pytanie - czy odpływ wody w zlewie/umywalkach/wannie/prysznicu macie prawidłowy?
Nie wiem czy zgłaszać do dewelopera czy jednak poszukać rozwiązania u siebie w lokalu (bo może sama zapchałam odpływ). Ja mam problem w aneksie kuchennym. Budynek B.


Seq
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2018, 14:46

Re: Usterki w mieszkaniu w ramach gwarancji / rękojmi (odpływy wody) - Nowy Targówek

Postautor: Seq » 23 sty 2019, 20:54

Jesteś pewna że to odpływ? Ja bym obstawiał raczej zapchany i niedrożny syfon.

AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Re: Usterki w mieszkaniu w ramach gwarancji / rękojmi (odpływy wody) - Nowy Targówek

Postautor: AnnAGA » 24 sty 2019, 9:46

właśnie syfon cały już rozkręciłam, wyczyściłam i problem został.
niestety już dosyć regularnie muszę używać "kreta"... :(


Seq
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2018, 14:46

Re: Usterki w mieszkaniu w ramach gwarancji / rękojmi (odpływy wody) - Nowy Targówek

Postautor: Seq » 29 sty 2019, 10:14

Sprawdzałem z ciekawości jak to wygląda u mnie (budynek A) i mi te odpływy działają w miarę ok - wąskim gardłem właśnie był syfon.

Jeśli masz podejrzenie graniczące z pewnością, że to wygląda na odpływ, to ja bym na Twoim miejscu spróbował uderzyć do inżynierów budowy (spróbować z nimi zagadać w ramach tzw "dobrej współpracy, żeby ktoś podszedł i zerknął"). Ja osobiście mam dobre doświadczenia z Łukaszem Kotem - zawsze starał się pomóc.
Wcześniej może bym to jeszcze jakoś spróbował przetestować z pominięciem syfonu (jak się da), tzn spróbował wlać wodę bezpośrednio do odpływu i zobaczyć co się będzie działo :)

Przerabiałaś instalację (przesuwałaś odpływy), czy jest zrobiona wg projektu?



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości