Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 30 sie 2021, 21:55

tak,temat omawiany na forum już kilka tyg.temu.
pierwotny plan zakładał bramkę obok bramy i wyglądałoby to inaczej - ale swego czasu larum podniósł etap III , że będą poza ogrodzeniem i dlaczego mają być gorsi od reszty. i taka proteza powstała bez sensu.

brama ... nie wiem jak inaczej przesuwna ma wyglądać , zwykle podobne widuję. praktyczniejsza chyba niż uchylna z et. 1.


Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 31 sie 2021, 9:07

30.08 poprawiłem rozdzielczość nieco

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 03 wrz 2021, 20:24

dziś od zakrystii

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ralf
Posty: 202
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:33

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: ralf » 06 wrz 2021, 17:09

Co te płotki odgradzają? dostęp do ściany? Ten nieogrodzony kawałek to przejście po trawie? Masakryczna płotkoza.

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 06 wrz 2021, 18:07

ralf pisze:Co te płotki odgradzają? dostęp do ściany?

ogródki do prywatnej aranżacji

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 14 wrz 2021, 21:06

teren należy do UP po zamianie z GK.
ma tam biec nowy zielony publiczny szlak pieszy do Armii Krajowej oraz ma powstać zielony teren publiczny.

ale czy budowa hali obok bud. 5.x jest aktualna - to nowe pytanie po wczorajszym zakupie Fortu Bronowice przez UP i ogłoszeniu budowy nowej hali tamże . chyba, że UP zbuduje 2 hale ...

efem
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2020, 0:43

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: efem » 14 wrz 2021, 22:20

Mar G pisze:teren należy do UP po zamianie z GK.
ma tam biec nowy zielony publiczny szlak pieszy do Armii Krajowej oraz ma powstać zielony teren publiczny.

ale czy budowa hali obok bud. 5.x jest aktualna - to nowe pytanie po wczorajszym zakupie Fortu Bronowice przez UP i ogłoszeniu budowy nowej hali tamże . chyba, że UP zbuduje 2 hale ...


O zielonym terenie publicznym piszesz na podstawie mpzp Kampus UP ? Jeśli tak to myślę, że to nadinterpretacja ;) Mam mindfak bo jest dziura pomiędzy zakresem planu a płotem osiedla. Na rysunku zaznaczyłem teren o którym piszę. Jeśli chodzi o fort to dzięki za info. Nie połączyłem faktów a rzuciło mi się w oczy całkiem przypadkiem w tym tygodniu, że na stronie AMW była podana cena za fort a nie jak dotychczas tylko zachęta do kontaktu. Teraz ogłoszenia o sprzedaży nie ma wcale. Mimo to, kibicuję, że teren obok osiedla zostanie zagospodarowany w jakiś sensowny sposób.Wracając do furtki, czy kiedy byłeś na miejscu rzucił Ci się w oczy domofon czy jest to nieoficjalny ukłon ze strony dewelopera a furtkę trzeba zagospodarować czynem społecznym ??

Druga sprawa jeśli już rozmawiamy o terenach okalających ... co z trójkątem po południowej stronie Buszka (obok Garden Lane) gdzie na etapie budowy bloków 4.x i 5.x Atal składował szalunki ? Czy to jest teren który będzie zagospodarowany przez dewelopera w wyniku umowy z miastem czy to tylko moje życzeniowe myślenie ?

Obrazek

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 14 wrz 2021, 22:25

życzeniowe. to teren po części miejski,po części w paskach prywatny.

ZZM na mój wniosek o zagospodarowanie odpisał, że nie ma prawa do całego terenu więc nie może, developer na nie swoim też nie może.

warto próbować w następnych latach w BO wnioskować.

a furtka raczej ukłon przyszłościowy i realizacja naszego wniosku (nagabywaliśmy kierownika o to jeszcze w 2019). zgodnie z prawem bez zgody właściciela/sąsiada nie masz prawa zrobić furtki oficjalnej na jego teren.


Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 01 paź 2021, 16:43

1 paźdz 2021 p.2

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 01 paź 2021, 16:43

1 paźdz 2021 p.1

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość