Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Hakelbery
Posty: 65
Rejestracja: 12 sty 2021, 21:15

Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: Hakelbery » 03 mar 2021, 21:52

Jak wygląda sprawa z komórkami w tej inwestycji W biurze sprzedaży mówią że kupno jest obowiązkowe. Natomiast na stronie internetowej jest tylko informacja o obowiązkowym miejscu postojowym Jaka jest prawda abstrahując od faktu czy komórka sama w sobie jest potrzebna czy nie ? Czy ktoś kupił mieszkanie bez komórki ?


Mar G
Posty: 3158
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: Mar G » 03 mar 2021, 22:24

Hakelbery pisze:Jak wygląda sprawa z komórkami w tej inwestycji W biurze sprzedaży mówią że kupno jest obowiązkowe. Natomiast na stronie internetowej jest tylko informacja o obowiązkowym miejscu postojowym Jaka jest prawda abstrahując od faktu czy komórka sama w sobie jest potrzebna czy nie ? Czy ktoś kupił mieszkanie bez komórki ?

Ja

ragar
Posty: 444
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: ragar » 04 mar 2021, 23:40

Mar G pisze:
Hakelbery pisze:Jak wygląda sprawa z komórkami w tej inwestycji W biurze sprzedaży mówią że kupno jest obowiązkowe. Natomiast na stronie internetowej jest tylko informacja o obowiązkowym miejscu postojowym Jaka jest prawda abstrahując od faktu czy komórka sama w sobie jest potrzebna czy nie ? Czy ktoś kupił mieszkanie bez komórki ?

Ja

Komórka lokatorska, bardzo praktyczna sprawa. Masz jakiś pomysł na to, jak ją zastąpić?


Mar G
Posty: 3158
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: Mar G » 05 mar 2021, 7:22

ragar pisze:
Mar G pisze:
Hakelbery pisze:Jak wygląda sprawa z komórkami w tej inwestycji W biurze sprzedaży mówią że kupno jest obowiązkowe. Natomiast na stronie internetowej jest tylko informacja o obowiązkowym miejscu postojowym Jaka jest prawda abstrahując od faktu czy komórka sama w sobie jest potrzebna czy nie ? Czy ktoś kupił mieszkanie bez komórki ?

Ja

Komórka lokatorska, bardzo praktyczna sprawa. Masz jakiś pomysł na to, jak ją zastąpić?


Praktyczna jeśli jest w budynku w ktorym jest mieszkanie. W bud. 4.x komórek nie ma - więc łażenie do komórki do 5.x uznałem za absurd, ale masz prawo do innej opinii. Szanuję.

ragar
Posty: 444
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: ragar » 07 mar 2021, 21:37

Ale nie chcę nikogo przekonywać, tylko zastanawiało mnie, dlaczego ludzie rezygnują z tak praktycznych rzeczy, jak komórka lokatorska. W innym budynku faktycznie jest znacznie mniej praktyczna. Aczkolwiek patrząc na własne doświadczenia i tak bym brał, po opony zimowe, wakacyjne walizki czy meble ogrodowe z balkonu nie trzeba schodzić zbyt często, a jest je je upchnąć. Ale to kwestia wyboru oczywiście i indywidualnych potrzeb.

Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: Krakus44 » 07 mar 2021, 22:19

Ja bez wahania zakupilem komorke. Wogole nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Narty, akcesoria remontowe, opony zimowe, rowery itd itd. Po paru latach stwierdzilem ze komorka jest za mala i tak musialem wynajac kolejna. Jesli w mieszkaniu nie chcemy miec magazynu, wiader i kartonow to jak zyc bez komorki...? Moi znajomi musieli wynajac komorke w Less Mess w Kryspinowie, gdzie trzymaja te wszystkie rzeczy w odleglosci 15 km od domu.

GosGuster
Posty: 10
Rejestracja: 26 wrz 2020, 9:18

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: GosGuster » 16 mar 2021, 9:31

Czy ktoś się orientuje, czy Atal jest skłonny sprzedać komórke lokatorską przypisaną do innego bloku? Niestety w etapie IV komórek było jak na lekarstwo...

vernild
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2021, 13:58

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: vernild » 01 kwie 2021, 19:58

Wiecie czy da się odkupić od kogoś komórkę lokatorską?


Mar G
Posty: 3158
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: Mar G » 28 kwie 2021, 22:37

ktoś kiedyś pytał o konstrukcję komórek w 5.x
to już wiadomo ...
Załączniki
april21_5.jpg
april21_5.jpg (130.62 KiB) Przejrzano 4088 razy

Nowy
Posty: 1685
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Zakup komórki lokatorskiej do mieszkania czy jest obowiązkowy - os. Przybyszewskiego 64

Postautor: Nowy » 29 kwie 2021, 0:29

Co to za blaszaki? Normalna ścianka zbyt gruba i nie da się skasować za powierzchnię pod nią? Czasem nie rozumiem, jak duże firmy deweloperskie budujące bloki w niezłym standardzie chcą trochę przyoszczędzić i robią coś takiego...



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości