Ilość światła słonecznego na pierwszym piętrze - os. Przybyszewskiego 64 Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
michal_b
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2021, 8:16

Ilość światła słonecznego na pierwszym piętrze - os. Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: michal_b » 07 mar 2021, 8:25

Witam.
Zastawiam się nad zakupem pozostałego mieszkania w etapie 3 na 1 piętrze od strony południowo-zachodniej.
Chciałbym uprzejmie zapytać jak ilość światła wpada do tych mieszkań. Mieszkania te mają murowane balkony - co oczywiście ma swoje plusy, lecz myślę czy blokują one słońce do mieszkania. Byliśmy tam w trakcie dnia i nawet przy słońcu porównując to do już zbudowanych bloków i nie jesteśmy pewni. Na pewno dość sporo cienia daje balkon zraz na kolejnym piętrze ale te sytuacja jest podobna dla praktycznie każdego piętra.
Jak wygląda tam ilość słońca które wpada do mieszkania?

Dziękuje :)


Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ilość światła słonecznego na pierwszym piętrze - os. Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 07 mar 2021, 9:21

może taka analiza porównawcza z p.2 pomoże ocenić
Załączniki
cien.jpg
cien.jpg (63.54 KiB) Przejrzano 3112 razy
Ostatnio zmieniony 07 mar 2021, 12:17 przez Mar G, łącznie zmieniany 1 raz.

michal_b
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2021, 8:16

Re: Ilość światła słonecznego na pierwszym piętrze - os. Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: michal_b » 07 mar 2021, 11:42

Przecież pytam ludzi który mieszkają. Widziałem jak na zewnątrz to wygląda.


Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ilość światła słonecznego na pierwszym piętrze - os. Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 07 mar 2021, 12:14

michal_b pisze:Przecież pytam ludzi który mieszkają. Widziałem jak na zewnątrz to wygląda.

ups, przepraszam, że uraziłem Waszmości

fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Ilość światła słonecznego na pierwszym piętrze - os. Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: fakir151 » 08 mar 2021, 8:39

michal_b pisze:Witam.
Zastawiam się nad zakupem pozostałego mieszkania w etapie 3 na 1 piętrze od strony południowo-zachodniej.
Chciałbym uprzejmie zapytać jak ilość światła wpada do tych mieszkań. Mieszkania te mają murowane balkony - co oczywiście ma swoje plusy, lecz myślę czy blokują one słońce do mieszkania. Byliśmy tam w trakcie dnia i nawet przy słońcu porównując to do już zbudowanych bloków i nie jesteśmy pewni. Na pewno dość sporo cienia daje balkon zraz na kolejnym piętrze ale te sytuacja jest podobna dla praktycznie każdego piętra.
Jak wygląda tam ilość słońca które wpada do mieszkania?

Dziękuje :)

Rozumiem, że masz pełną świadomość że mieszkanie znajduje się tuż nad wjazdem do garażu od strony zachodniej a od strony południowej jest droga osiedlowa, którą będą używać mieszkańcy etapu II m.in.?



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość