Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 07 wrz 2022, 8:54

Orientuje się ktoś kiedy wprowadzona zostanie wreszcie strefa zamieszkania :?:
Według deklaracji z administracji miała być na dniach, a nawet znaki nie zostały jeszcze postawione.

Cale osiedle zastawione jest szrotem i ciężko przejść chodnikiem z siatkami z Żabki. Z rana naklejone dwa karne kut..y, a zamówiłem kolejnych 10 :!: :!:


Rudawa
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2022, 21:03

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Rudawa » 07 wrz 2022, 11:19

.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2022, 19:52 przez Rudawa, łącznie zmieniany 3 razy.

snerol
Posty: 29
Rejestracja: 06 kwie 2022, 14:41

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: snerol » 07 wrz 2022, 12:59

Adam01 pisze:Orientuje się ktoś kiedy wprowadzona zostanie wreszcie strefa zamieszkania :?:
Według deklaracji z administracji miała być na dniach, a nawet znaki nie zostały jeszcze postawione.

Cale osiedle zastawione jest szrotem i ciężko przejść chodnikiem z siatkami z Żabki. Z rana naklejone dwa karne kut..y, a zamówiłem kolejnych 10 :!: :!:


Znaki mają stawiać w przyszłym tygodniu.


Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 09 wrz 2022, 15:01

jak się podoba zmiana z maila z g.14.47 .... ?

nieporozumienie jakieś...

Edi
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2020, 21:09

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Edi » 09 wrz 2022, 15:36

Mar G pisze:jak się podoba zmiana z maila z g.14.47 .... ?

nieporozumienie jakieś...


Zgadzam się. Zamiast naprawić problem z bramą, ktoś postanowił otworzyć osiedle dla wszystkich :roll: Włącznie z samochodami. To po co mamy te bramy i furtki?

Nie rozumiem dlaczego ta zmiana nie była wcześniej konsultowana.

pandg
Posty: 36
Rejestracja: 15 cze 2020, 17:56

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: pandg » 09 wrz 2022, 19:31

Ta decyzja to jawna kpina i plucie w twarz mieszkańcom osiedla

avagen
Posty: 35
Rejestracja: 07 lip 2021, 14:40

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: avagen » 10 wrz 2022, 8:32

Też bardzo mi się to nie podoba.

Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 10 wrz 2022, 9:19

avagen pisze:Też bardzo mi się to nie podoba.


to piszcie w ramach odpowiedzi na maila z wczoraj własny pogląd na to rozwiązanie - ja wyraziłem autorowi swoją opinię.

otwieranie osiedla przy niewdrożeniu strefy zamieszkania jest niemal sabotażem - zapraszamy cała okolicę do parkowania u nas .
nie mówiąc o wygodzie dla szajek złodziei które grasują po krakowskich osiedlach ostatnio - dajemy im nieskrępowane okienko 7-19 do buszowania.


pandg
Posty: 36
Rejestracja: 15 cze 2020, 17:56

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: pandg » 10 wrz 2022, 14:54

Mar G pisze:nie mówiąc o wygodzie dla szajek złodziei które grasują po krakowskich osiedlach ostatnio - dajemy im nieskrępowane okienko 7-19 do buszowania.



Wysłałem maila do p. Litynskiego. Nie możemy się na to zgodzić. Inna sprawa, po co jest przy każdej furtce przycisk od zwolnienia zamka od strony osiedla, skoro wystarczy przekręcić klamkę i sam byłem świadkiem jak z zewnątrz wkładają rękę pomiędzy pręty furtki i bez problemu otwierają furtkę od zewnątrz…

Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 10 wrz 2022, 15:41

pandg pisze:
Mar G pisze:nie mówiąc o wygodzie dla szajek złodziei które grasują po krakowskich osiedlach ostatnio - dajemy im nieskrępowane okienko 7-19 do buszowania.



Wysłałem maila do p. Litynskiego. Nie możemy się na to zgodzić. Inna sprawa, po co jest przy każdej furtce przycisk od zwolnienia zamka od strony osiedla, skoro wystarczy przekręcić klamkę i sam byłem świadkiem jak z zewnątrz wkładają rękę pomiędzy pręty furtki i bez problemu otwierają furtkę od zewnątrz…


to też napisz do do Pana o furtce.
widziałem takie wstawki systemowe montowane w rejonie gałki - które zapobiegają włożeniu łapy od zewnątrz. niech to zamontują.



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości