Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
ManiakDev
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2022, 10:40

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: ManiakDev » 20 paź 2022, 10:45

Ludzie co się dziwicie? Wejdźcie na grupę na f i zobaczcie jakie zdarzają się po…y co to bronią parkowania na drodze pożarowej i chodniku. Maja pretensje ze się ich zgłasza. Innych mają w głębokiej d… Na takie jednostki niezdolne do życia wśród ludzi tylko straż miejska i lanie palą. Zgłaszać i nie bać ich się.


przybysz
Posty: 102
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:47

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: przybysz » 20 paź 2022, 12:44

No i niestety, jeśli chodzi o parkowanie w miejscach niedozwolonych, na chodnikach, to wiele osób uważa to prawie za niemal prawo człowieka, i argumenty typu, przecież u mnie pod starym blokiem, w którym ostatnio mieszkałem, to można było na chodniku parkować... I tu nie ma innej metody niż regularne wizyty odpowiednich służb, tacy ludzie niestety nie uznają innych argumentów ani innej metody nauki.

kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: kama08 » 20 paź 2022, 12:51

przybysz pisze:No i niestety, jeśli chodzi o parkowanie w miejscach niedozwolonych, na chodnikach, to wiele osób uważa to prawie za niemal prawo człowieka, i argumenty typu, przecież u mnie pod starym blokiem, w którym ostatnio mieszkałem, to można było na chodniku parkować... I tu nie ma innej metody niż regularne wizyty odpowiednich służb, tacy ludzie niestety nie uznają innych argumentów ani innej metody nauki.


No dobrze, ale chyba jak ktoś kupował mieszkanie to był świadomy, że są miejsca wyznaczone do parkowania plus to, że osiedle jest zamkniete. No chyba, że ktoś kupuje mieszkanie i nie pyta o takie rzeczy ale jak wiadomo nieznajomość zasad i prawa szkodzi.

Generalnie to można zrobić wycenę kostki brukowej na osiedlu plus jej ponowne położenie i obliczyć koszt 1h parkowania i postawić parkometr. Nie rozumiem dlaczego całe osedle ma płacić za osoby niszczące wspólna własność. Chyba ze mogę iść i poskakać sobie po zaparkowanym na chodniku samochodzie bo przecież to wspólna własność ;)


kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: kama08 » 20 paź 2022, 13:01

Ja jestem w tej ogólnej ale nigdzie nie ma info o parkowaniu.
Do drugiej jestem niegodna i mnie nie przyjęto od dawna :)

izafel
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2022, 13:19

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: izafel » 20 paź 2022, 13:22

Adam01 pisze:Ciekawy jestem co dalej, bo patusy odczekały dzień i znowu pozastawiały chodniki i przejazdy :?:

Dalej chowacie głowę w piasek i udajecie, że pada, jak na was plują :?: :roll:

Czy znowu czekacie, aż kobieta załatwi za was sprawę i zrobi zgloszenie :?: :oops:

Jaja to mają chyba tylko ci, co robią tu Bangladesz, bo reszta….

Żenujące :!: :!:

Ładnie tak napuszczać ludzi na siebie? Jak jesteś Pan taki cwaniak to sam zgłoś a nie opowiadaj bajki o karnych kutasach i dzwonieniu na milicje.

youtube.com/watch?v=aHtEm9sxzYg

Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 20 paź 2022, 16:51

izafel pisze:
Ładnie tak napuszczać ludzi na siebie? Jak jesteś Pan taki cwaniak to sam zgłoś a nie opowiadaj bajki o karnych kutasach i dzwonieniu na milicje.

Mocno ubodło „cwaniaczka”, że nie ma tu przyzwolenia na chuliganerkę :P
Naucz się parkować w garażu, a nie jak trzoda na chodniku :oops:
Zgłaszałem, ale nie będę dzwonił za każdym razem, bo ty trzęsiesz portkami przed patusami :!: :!:

Golaselo
Posty: 10
Rejestracja: 08 lip 2021, 9:42

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Golaselo » 20 paź 2022, 17:02

Adam01 pisze:
izafel pisze:
Ładnie tak napuszczać ludzi na siebie? Jak jesteś Pan taki cwaniak to sam zgłoś a nie opowiadaj bajki o karnych kutasach i dzwonieniu na milicje.

youtube.com/watch?v=aHtEm9sxzYg

Mocno ubodło „cwaniaczka”, że nie ma tu przyzwolenia na chuliganerkę :P
Naucz się parkować w garażu, a nie jak trzoda na chodniku :oops:
Zgłaszałem, ale nie będę dzwonił za każdym razem, bo ty trzęsiesz portkami przed patusami :!: :!:

Panie Adam, pomijając kwestie kto ma racje a kto nie, jesteś Pan straszny wieśniak i furiat. Kto się do Pana odezwie, jest albo obrażany albo sprowadzony do poziomu dna.

Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 20 paź 2022, 17:08

Golaselo pisze:

A mnie nie interesuje pana zdanie.

przybysz pisze:I tu nie ma innej metody niż regularne wizyty odpowiednich służb, tacy ludzie niestety nie uznają innych argumentów ani innej metody nauki.

To wytłumacz mi jak to jest, że strefa istnieje od miesiąca, a nic się nie zmieniło?? Ludzie dostali wszystkie instrumenty prawne by pozbyć się patoli, ale nie mają nawet odwagi, żeby z nich skorzystać. To po co było płacić kasę za ten cały projekt :?: Można było wydać na rychły remont kostki :idea:


kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: kama08 » 23 paź 2022, 15:39

A czy ktoś generalnie zgłasza sytuacje na SM?

izafel
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2022, 13:19

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: izafel » 24 paź 2022, 8:53

kama08 pisze:A czy ktoś generalnie zgłasza sytuacje na SM?


Sytuacja była zgłoszona przed ostatnią głośną wizytą straży.
Panowie proszą tylko o otwarcie bramy na osiedle żeby mieli jak wjechać.



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość