Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
snerol
Posty: 29
Rejestracja: 06 kwie 2022, 14:41

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: snerol » 17 paź 2022, 9:39

kama08 pisze:
Mar G pisze:
kama08 pisze:A czy straż reaguje? Jeśli tak to w jakim czasie?
Niestety kilkukrotnie zasugerowano, że skoro jest to teren zamkniety to jak sobie wyobrażam interwencje stad pytanie.


kto takie sugestie wystosował ? Straż M pod 986 ?

Tak.
Lub czy będę w ciągu kolejnych kilku godzin w domu żeby wpuścić SM - oczywiście nierealne czekać kilku godzin czy przyjedzie SM.


Biorąc pod uwagę jak często wejście do osiedla jest otwarte SM nie potrzebuje dodatkowej pomocy żeby się na nie dostać. Zwyczajnie chcą zniechęcić do zgłaszania czegokolwiek. Trzeba mówić, że mają przyjechać a potem niech już sobie radzą.


Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 17 paź 2022, 18:02

kama08 pisze:
Mar G pisze:
kama08 pisze:A czy straż reaguje? Jeśli tak to w jakim czasie?
Niestety kilkukrotnie zasugerowano, że skoro jest to teren zamkniety to jak sobie wyobrażam interwencje stad pytanie.


kto takie sugestie wystosował ? Straż M pod 986 ?

Tak.
Lub czy będę w ciągu kolejnych kilku godzin w domu żeby wpuścić SM - oczywiście nierealne czekać kilku godzin czy przyjedzie SM.


włoży rękę jak każdy i otworzy sobie gałką bramkę bez obecności kogokolwiek.
służba porządkowa ma prawo.

doświadczenie z innych miejsc uczy, że najefektywniej realizują zlecenia opisane mailem - muszą je wykonać i napisać raport pokontrolny zgłaszającemu.

na naszym osiedlu zgłaszamy na kontakt główny - aby odłożyło się nie tylko w dzielnicowej SM ale w centrali SM :

smkrak@strazmiejska.krakow.pl

kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: kama08 » 17 paź 2022, 18:59

Dzisiaj zgłoszone na SM - wracam do mieszkania - chodnik zastawiony. Nie widać śladów interwencji.
Zatem zostanie atakowanie mailami bo już mi się to średnio podoba, że chodniki w niektórych miejscach zniszczone


Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Mar G » 17 paź 2022, 20:54

kama08 pisze:Dzisiaj zgłoszone na SM - wracam do mieszkania - chodnik zastawiony. Nie widać śladów interwencji.
Zatem zostanie atakowanie mailami bo już mi się to średnio podoba, że chodniki w niektórych miejscach zniszczone


w zgłoszeniu/wniosku o cykliczne kontrole w strefie u nas (Borek Fałęcki) dodajemy zawsze przykładową fotkę z wyraźnym numerem rej.

po zgłoszeniu przychodzi zawsze raport w formie :
w okresie od ... do... przeprowadzono x kontroli. nałożono x mandatów karnych , założono x blokad (za parkowanie w miejscach zagrażających dojazdowi służb ratunkowych zwykle) , x upomnień

i sprawa się uspokoiła / ludzie zrozumieli

Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 18 paź 2022, 13:06

Ja stoję od rana na chodniku i nie było żadnych mandatów. Wyłożyliście kasę na znaki, to teraz dołożyliśmy jeszcze na naprawę kostki, a chodnikiem i tak nie będzie spacerować, bo zastawiony autami.

Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 18 paź 2022, 16:02

Brawo dla osoby, która dzwoniła teraz na straż miejska :!: Służby rozdają w tym momencie mandaciki, a jaki jest popłoch wśród patusów, którzy dostali cynk i uciekają z samochodzikami :lol: :D :P

Daniel 1983
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2020, 19:46

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Daniel 1983 » 18 paź 2022, 16:36

Brawo może coś się zmieni z tym parkowaniem wczoraj zablokowany wyjazd z osiedla obok bramy zaparkowane samochody musiałem cofać ze 100 metrów żeby wyminąć się z innym pojazdem trzeba zgłaszać to wkoncu może odniesie to jakiś skutek

kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: kama08 » 18 paź 2022, 17:03

Ja wczoraj dzownilam i wieczorem napisałam maila. Mam wrażenie, że telefony olewaja wiec może jednak maile przynoszą efekty …


Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 20 paź 2022, 9:27

Ciekawy jestem co dalej, bo patusy odczekały dzień i znowu pozastawiały chodniki i przejazdy :?:

Dalej chowacie głowę w piasek i udajecie, że pada, jak na was plują :?: :roll:

Czy znowu czekacie, aż kobieta załatwi za was sprawę i zrobi zgloszenie :?: :oops:

Jaja to mają chyba tylko ci, co robią tu Bangladesz, bo reszta….

Żenujące :!: :!:

Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Strefa zamieszkania na osiedlu - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Adam01 » 20 paź 2022, 10:08

I do cholery skąd te auta się biorą, skoro to głównie osobówki, a każdy musiał kupić miejsce parkingowe :?: :?: :!: :!:



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość