Odgłosy z mieszkania piętro wyżej / dlaczego słychać sąsiadów - Przybyszewskiego 64

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Odgłosy z mieszkania piętro wyżej / dlaczego słychać sąsiadów - Przybyszewskiego 64

Postautor: kama08 » 08 gru 2022, 22:57

Temat u mnie niestety nabiera na sile o ile jestem w stanie znieść temat (mam nadzieje ze przejściowy) jakim jest wiercenie od 7 do 19 to o tyle dźwięki kroków (a właściwie u mnie słychać to jako dudnienie) lub przesuwanie krzeseł, które mnie budzi jest już mocno niepokojące.


kama08
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2022, 23:25

Re: Odgłosy z mieszkania piętro wyżej / dlaczego słychać sąsiadów - Przybyszewskiego 64

Postautor: kama08 » 18 gru 2022, 13:12

Doragon pisze:
kama08 pisze:Witam,
Chciałabym zapytać czy ktoś z sąsiadów ma takie samo spostrzeżenie czy to tylko u mnie a mianowicie odgłosy sąsiadów z góry? Słyszę każde przesunięcie krzesła, wypinanie wtyczek z gniazdek i kroki ….
Czy to kwestia jakiegoś nieprawidłowego wyciszenia podłogi przez sąsiada czy to „normalnego zjawisko w tych blokach?


Mam dokładnie takie samo spostrzeżenie jednak moim przypadku muszą to być odgłosy od sąsiadów z dołu, ponieważ jestem z ostatniego piętra. Najgorsze dźwięki prawdopodobnie pochodzą od chodzenia boso sąsiada z dołu - wtedy wyczuwalne są nawet drgania :roll: (tak też mnie to zaskakuje, ale po dachu chyba nikt na co dzień nie chodzi)
Mam dodatkową izolację akustyczną (działającą dwustronnie) w podłodze, a mimo to dźwięki w jakiś sposób się przedostają i to nie tylko wentylacją.

CZY ZGŁASZAŁ PAN TO DO ATAL /NCC?



przybysz
Posty: 102
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:47

Re: Odgłosy z mieszkania piętro wyżej / dlaczego słychać sąsiadów - Przybyszewskiego 64

Postautor: przybysz » 14 cze 2023, 17:35

I jak, udało się jakoś rozwiązać problem odgłosów dochodzących z mieszkania powyżej? Jeśli tak, to w jaki sposób?



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości