Oglądanie nowych mieszkań przed odbiorem - Przybyszewskiego 64 Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Oglądanie nowych mieszkań przed odbiorem - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: oleo » 06 lis 2017, 11:57

Jasiek pisze:Dzisiaj wpuscili mnie na teren mieszkania i zaluje, ze to zrobilem. Jak ja teraz tyle czasu wytrzymam...

Cześć, a możesz napisać coś więcej, jak wyglądało mieszkanie, co już było zrobione, jakie widzisz plusy i minusy wykończenia, jak stan części wspólnych itp. Pewnie więcej osób na forum dowiedziałoby się na ten temat czegoś więcej. A jak masz zdjęcia budynków z zewnątrz, to też wrzuć na forum, w wątku o tym, jak idzie budowa Przybyszewskiego 64 w Krakowie :)


Jasiek
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:22

Re: Oglądanie nowych mieszkań przed odbiorem - Przybyszewskiego 64 Kraków

Postautor: Jasiek » 08 lis 2017, 10:38

Nie ma za bardzo jeszcze o czym pisac, bo to bardzo wczesny etap. Stan byl taki, ze wylewek jeszcze nie bylo i sciany od wewnatrz nie otynkowane, wiec gole cegly. Czesci wspolne w takim samym stanie co wnetrza mieszkan.
W styczniu pewnie zagladne jak wyglada sprawa wykonczenia, bo bede chcial sobie dokladnie kuchnie pomierzyc. Wtedy moze bedzie cos wiecej widac.
Zdjec wnetrza nie robilem, bo atal na to nie pozwala. Troche mnie to zastanawialo, ale Pani od sprzedazy wytlumaczyla, ze klienci czesto pomimo informacji, ze jest to bardzo wczesny etap inwestycji i finalnie mieszkanie bedzie skonczone zgodnie z ustaleniami, czesto pisali bezposrednio do inzynierow, ze tu krzywo, ze ten kontakt nie tam mial byc itd. Jestem w stanie sobie wyobrazic, jak bardzo irytujace musialo byc takie trucie, wiec szybko zrozumialem skad taka "polityka" ;) Jezeli chodzi o zdjecia z zewnatrz, tez nie robilem bo widze budowe z okien biura, takze nie mialem na to cisnienia :) Aktualnie wyglada na to, ze na B1 sa rozstawione rusztowania i robia elewacje. B2 juz z zewnatrz wyglada na skonczony, albo bardzo blisko ukonczenia. Jak to teraz w srodku wyglada, nie wiem. Ale jak ktos byl jakos niedawno to chetnie poslucham.



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości