Osiedle Przybyszewskiego Atal od Kraków - zdjęcia budynków / zagospodarowanie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Osiedle Przybyszewskiego Atal od Kraków - zdjęcia budynków / zagospodarowanie

Postautor: oleo » 09 kwie 2018, 0:34

No to pierwszy etap osiedla Przybyszewskiego w Krakowie został ukończony, udało mi się zrobić kilka zdjęć tego, jak to wygląda i muszę przyznać, że jest całkiem nieźle :)

Obrazek

Choć coś w tym jest, że deweloper Atal, który zbudował to osiedle, stawia całkiem podobnie w innych miejscach, to co tu widzimy, jakoś tam znamy z osiedla Wielicka Garden, Kliny Zacisze Kraków, czy nawet znacznie starszego City Towers w Czyżynach.

Obrazek

Co myślicie o takiej architekturze i zagospodarowaniu osiedla, jakie macie opinie :?: A może ktoś ma jeszcze więcej zdjęć i podzieli się nimi na forum.


ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Osiedle Przybyszewskiego Atal od Kraków - zdjęcia budynków / zagospodarowanie

Postautor: ragar » 09 kwie 2018, 1:04

Kilka rzeczy jednak mogli zrobić znacznie lepiej, jak choćby jakieś ciekawsze ogrodzenie, skoro już musieli je robić wokół osiedla. To jest takie, jak na psich wybiegach, przy tych cenach, to jednak mogli się nieco bardziej postarać :/ Kiepski jest też brak lokalu usługowych, jak na razie, to do najbliższego sklepu jest dosyć daleko. No i te drogi wewnątrz osiedla, szkoda, że ruch samochodowy cały nie został sprowadzony pod ziemię, a pomiędzy blokami, zamiast dróg, nie urządzono zieleni np.

traker
Posty: 293
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:27

Re: Osiedle Przybyszewskiego Atal od Kraków - zdjęcia budynków / zagospodarowanie

Postautor: traker » 09 kwie 2018, 15:51

Będzie mniej ciekawie jak już niedługo zbudują drogę łączącą ul.Armii Krajowej koło tych bloków ATAL do Piastowskiej ! :(
https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=91371

A w odległości 300 m od osiedla ATAL wybudują drogę szybkiego ruchu :(


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Przybyszewskiego Atal od Kraków - zdjęcia budynków / zagospodarowanie

Postautor: pozdro » 21 kwie 2018, 19:15

No i po co tą drogę będą tam budować? To miasto schodzi na psy już każdemu pod okna chcą wewalić ruch samochodowy. Ja akurat na N5D mam podobny przypadek, prezydent wpadł na pomysł budowy ulic przy torach, żeby nam tranzyt wrzucić pod okna. Tak to ulepszają nam jakość życia. :evil:
Znając życie to dużo kierowców będzie pruło z Reymonta prosto. Myślę, że powinniście już zacząć protestować. Najlepiej jakby były dojazdówki z obu stron i prywatne ulice na osiedlu zamknięte szlabanami.



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości