Osiedle / zagospodarowanie os. Przybyszewskiego 64 Kraków od dewelopera Atal - opinie / forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Osiedle / zagospodarowanie os. Przybyszewskiego 64 Kraków od dewelopera Atal - opinie / forum

Postautor: Nowy » 04 sty 2019, 0:10

Widzieliście możne jak ma wyglądać docelowo to osiedle przy Przybyszewskiego, które buduje deweloper Atal? Niby miało być ekskluzywnie, z ciekawą architekturą, modnie, tymczasem firma zafundowała chyba spore blokowisko, tak wnioskuję z wizualizacji, które gdzieś w sieci widziałem. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, może ktoś podzieli się na forum tym, jaka ma opinię na ten temat?


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Osiedle / zagospodarowanie os. Przybyszewskiego 64 Kraków od dewelopera Atal - opinie / forum

Postautor: oleo » 04 sty 2019, 0:47

Moim zdaniem nie tak powinno wyglądać nowoczesne i nietanie osiedle, które miałoby ocierać się o ekskluzywność. Tym bardziej, że nowe mieszkania tam wcale nie są tanie, ponieważ za metr kwadratowy trzeba zapłacić od 8 200 do nawet 9 800 zł, tak przynajmniej podaje Atal na stronie, a zdaje się, że ten deweloper nie jest skory do specjalnie dużych negocjacji cen mieszkań.

Obrazek
Wizualizacje ze strony dewelopera Atal

O ile pierwszy etap był jeszcze w miarę kameralny (pierwsze dwa budynki w dole wizualizacji), to drugi, na prawie 300 mieszkań, jest już niezłym blokowiskiem. Dodatkowo pomiędzy budynkami znalazły się jeszcze drogi dojazdowe, chyba też zatoki parkingowe na powierzchni. Szkoda, że nie znalazło się tam więcej zieleni. Zastanawiam się czy biała bryła wysokiego budynku widoczna po lewej stronie, to hotel Novotel. Jeżeli tak, to znajdzie się prawie w obrębie osiedla, choć co do tego nie mam pewności.

Awatar użytkownika
ajoj
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2018, 8:47

Re: Osiedle / zagospodarowanie os. Przybyszewskiego 64 Kraków od dewelopera Atal - opinie / forum

Postautor: ajoj » 04 sty 2019, 9:30

Moim zdaniem tutaj po prostu zabrakło finezji... Czegoś co miało by przy tej cenie nawet tylko wizualnie, ale przyciągać ludzi. Może warto by było postawić mniej budynków, ale jakoś zagospodarować ich dachy? - znalazło by się myślę o wiele więcej pomysłów.

Mam nadzieję, że przynajmniej te nowoczesne budynki będą zadbane akustycznie, bo moje fachowe ucho cierpi przy większości nowoczesnych klatek schodowych i wnętrz. A to przede wszystkim komfort użytkowania (akustyka, estetyka itp.) powinny być adekwatne do ceny.


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Osiedle / zagospodarowanie os. Przybyszewskiego 64 Kraków od dewelopera Atal - opinie / forum

Postautor: oleo » 08 sty 2019, 20:06

ajoj pisze:Moim zdaniem tutaj po prostu zabrakło finezji...

No właśnie w 100% się zgadzam, jest nudno, nastawiane obok siebie klocki bez polotu. Nie ma też jakoś ciekawiej zaaranżowanej przestrzeni, jakiegoś niewielkiego placu ogólnodostępnego otoczonego lokalami usługowymi, co nie jest rzadkie w obecnych czasach, jeżeli chodzi o inwestycje mieszkaniowe i nowe osiedla.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle / zagospodarowanie os. Przybyszewskiego 64 Kraków od dewelopera Atal - opinie / forum

Postautor: pozdro » 12 sty 2019, 9:06

Chcielibyscie portu popowice w Krakowie :mrgreen:



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości