Opinie po roku użytkowania nowego mieszkania od dewelopera Atal - Przybyszewskiego 64

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Opinie po roku użytkowania nowego mieszkania od dewelopera Atal - Przybyszewskiego 64

Postautor: Mar G » 24 sty 2019, 19:35

Witam,
Jakie macie wrażenia po użytkowaniu lokali po roku ? Mam rezerwację sąsiedzką na etap 2. :) Czy wysokość mieszkań 2,50 jest akceptowalna w użytkowaniu wg Was ? Czy balkony z tym ciemnym sufitem nie są problemem?
Takie pytania tylko nurtują mnie na tym etapie.

Pozdrowienia.


Egretta
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:34

Re: Opinie po roku użytkowania nowego mieszkania od dewelopera Atal - Przybyszewskiego 64

Postautor: Egretta » 13 kwie 2019, 13:20

Podepnę się i dopytam, czy to prawda, że w tych blokach miejsca parkingowe w garażu są na platformach? Jeśli tak, to jak wygląda użytkowanie takich miejsc, czy obsługa zajmuje dużo czasu, czy zdarzają się jakieś awarie?

Sheikh
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2020, 20:58

Re: Opinie po roku użytkowania nowego mieszkania od dewelopera Atal - Przybyszewskiego 64

Postautor: Sheikh » 26 sie 2020, 21:29

Balkony są fajne, ale kłopotliwe w zagospodarowaniu bo maja kolo 115 cm szerokości. I trudno fajnie zaaranżować.
Sufit w przypadku 1 etapu jak już pisałem w innym wątku np odpada na 7p budynku, widać to jak się staje pod żabka.
Wysokość mieszkań zawsze mogłaby być większa, ale da się żyć :)
1 etap był testowy chyba, bo w kolejnych okna są normalne. Czyli dwuskrzydłowe okno nie ma.slupka w środku. My niestety posiadamy taki badziewie, same okna też nie wygłuszają jakoś bardzo, ale to stary projekt stare wymogi.
Poza tym administracja dramat polecamy zmienić, ciężko wymusić na nich jakaś walkę z Atalem. Przejęcie budynku od Atalu odbyło się chyba w starym biurze na Piastowskiej firmy Atal bo jakby administracja przyjechała to zobaczyła by dużo niedoróbek.



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości