Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Przybyszewskiego 64 za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: oleo » 07 sty 2020, 1:06

Kilka fotek z budowy osiedla, teraz faktycznie budują na raz sporo bloków.

Obrazek

Ten plac budowy robi wrażenie, ciekawe dlaczego wcześniej tak się ślimaczyli, po jednym czy dwa budynki, a teraz ruszyli z całością.

Obrazek

Ale w zasadzie to lepiej, że będą kończyć projekt, a nie będzie się ciągną przez najbliższych 10 lat, przynajmniej zniknie z okolicy syf, który towarzyszy placom budowy.


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: oleo » 07 sty 2020, 1:09

I jeszcze jedno zdjęcie Przybyszewskiego 64, tym razem z nieco bliższej perspektywy:

Obrazek

Nie ociągają się z robotą. Ciekawi mnie, jak to będzie finalnie wyglądało, jak już wszystko będzie gotowe.

oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: oleo » 15 cze 2020, 10:10

Kolejne bloki stawiane przez Atal przy Przybyszewskiego niemal gotowe, jak się Wam podobają?

Obrazek

Te to jednak są jeszcze dosyć niskie i kameralne.

Obrazek

Kawałek za nimi, to rosną już takie, które mają znacznie więcej pięter, postaram się wrzucić jakieś ich zdjęcia w najbliższym czasie, bo gdzieś tez mam w telefonie.


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: oleo » 16 cze 2020, 18:43

To jeszcze obiecane fotki z budowy kolejnych etapów osiedla Przybyszewskiego 64:

Obrazek

Kolejne bloki znacznie wyższe od tych postawionych w pierwszym etapie.

Obrazek

Cześć konstrukcji już stoi, pod część są wykopane dziury w ziemi, ale chyba nie zamierzają się ociągać.

Obrazek

Im szybciej skończy się budowa, tym lepiej dla mieszkańców.

Mar G
Posty: 3143
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 17 cze 2020, 16:56

oleo pisze:Kolejne bloki stawiane przez Atal przy Przybyszewskiego niemal gotowe, jak się Wam podobają?

Obrazek

Te to jednak są jeszcze dosyć niskie i kameralne.

Obrazek

Kawałek za nimi, to rosną już takie, które mają znacznie więcej pięter, postaram się wrzucić jakieś ich zdjęcia w najbliższym czasie, bo gdzieś tez mam w telefonie.


Te znacznie więcej pięter - to są tylko 2 kondygnacje więcej ale gęściej.

Mar G
Posty: 3143
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 18 cze 2020, 11:15

.

Obrazek

Mar G
Posty: 3143
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 18 wrz 2020, 9:46

oleo pisze:
Mar G pisze:.

Myślisz, że te samochody, to tam już na stałe będą parkowały? Zaczyna się to samo, co na wszystkich innych osiedlach - "jakoś tam się zaparkuje".


Taki stan jest tolerowany do czasu oddania etapów 2-3-4, bo teraz tam nie ma ruchu żadnego. Pytałem o to.
Docelowo będzie zakaz parkowania poza miejscami i lawety - gdyż tą uliczką będzie dojazd do garaży et. 4.
dlatego też budowany będzie pas parkingowy wzdłuż Buszka.

Mar G
Posty: 3143
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Mar G » 18 wrz 2020, 19:32

18.09

Obrazek

Obrazek


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: oleo » 23 wrz 2020, 19:15

To jeszcze kilka zdjęć budowy osiedla Przybyszewskiego 64 ode mnie.

Obrazek

Prace idą całkiem sprawnie, te najwyższe bloki, to całkiem srogo wyglądają, dobrze, że są stawiane od północnej strony osiedla

Obrazek

A tu widok od strony ulicy na osiedle. Wygląda na to, że jednak będzie dosyć gęsto.

Obrazek

Tu sroga dziura pod ostatni etap, ale robota idzie.

Sheikh
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2020, 20:58

Re: Budowa osiedla Przybyszewskiego 64 w Krakowie - deweloper Atal

Postautor: Sheikh » 23 wrz 2020, 20:00

Mar G pisze:
oleo pisze:
Mar G pisze:.

Myślisz, że te samochody, to tam już na stałe będą parkowały? Zaczyna się to samo, co na wszystkich innych osiedlach - "jakoś tam się zaparkuje".

Taki stan jest tolerowany do czasu oddania etapów 2-3-4, bo teraz tam nie ma ruchu żadnego. Pytałem o to.
Docelowo będzie zakaz parkowania poza miejscami i lawety - gdyż tą uliczką będzie dojazd do garaży et. 4.
dlatego też budowany będzie pas parkingowy wzdłuż Buszka.

Wedlug mnie to kwestia ludzi żyjących na osiedlu.
1. Aktualnie prawie każdy ma po 2 auta wiec liczba miejsc jest zbyt mała w parkingach podziemnych.
2. Lawete musiałby wezwać administrator, bo straż miejska nie wiele będzie miala do powiedzenia ze względu na teren zamknięty.
3. Jak auta są mądrze postawione to nikomu nie przeszkadzają, ale rzeczywiście przy wiekszym ruchu zwężenie do 1 pasa może być ciężkie. Ale tez maja być zatoczki na osiedlu podobno.



Wróć do „Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości