Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lokum Siesta za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
partir07
Posty: 32
Rejestracja: 02 lis 2016, 15:21

Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: partir07 » 01 sie 2017, 10:02

Pewnie tak jak wszyscy inni klienci otrzymałem niedawno wzór umowy deweloperskiej. Czy ktoś konsultował już ją z prawnikiem? Czy dostrzegł ktoś jakieś nieciekawe zapisy, które potencjalnie możnaby chcieć zmienić?


pz1987
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017, 20:01

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: pz1987 » 02 sie 2017, 20:05

czy jest ktoś zainteresowany rozmową nt umowy developerskiej / inwestycji na priv?
zamierzam analizować umowę z prawnikiem w kontekście hasła "służebność odpłatna"

partir07
Posty: 32
Rejestracja: 02 lis 2016, 15:21

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: partir07 » 03 sie 2017, 10:18

pz1987 pisze:czy jest ktoś zainteresowany rozmową nt umowy developerskiej / inwestycji na priv?
zamierzam analizować umowę z prawnikiem w kontekście hasła "służebność odpłatna"

Witam,
niestety z jakiegoś powodu nie mam możliwości utworzenia wiadomości prywatnej na tym forum. Proszę o kontakt na adres email partir07@gmail.com, chętnie z kimś porozmawiam na temat każdego aspektu tej inwestycji.
Może warto zastanowić się nad utworzeniem jakiegoś prywatnego forum?
Ostatnio zmieniony 07 sie 2017, 0:59 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.


pz1987
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017, 20:01

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: pz1987 » 03 sie 2017, 15:13

@mlm napisz mejla do partir07 dorzucimy Cie do konwersacji mejlowej, jest historyczność więc możemy skorzystać z takiej formy zanim formum powstanie :)

pz1987
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017, 20:01

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: pz1987 » 05 sie 2017, 8:39

dla zainteresowanych kompleksową opinią prawnika nt. umowy deweloperskiej mam informacje że są 3 osoby które wstępnie zadeklarowały się żeby uzyskać taką opinie wspólnie, chodzi o rozłożenie kosztów, jeśli ktoś jeszcze chce się dołączyć nie ma problemu

btw czy forum, czy lista dyskusyjna, grupa na skype, ..., byle móc się wymieniać informacjami :)
im nas więcej tym łatwiej będzie

andrzej_03
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2017, 20:38

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: andrzej_03 » 07 sie 2017, 20:44

ja tez korzystałem z prawnika i jak na razie dzial sprzdazy nie odpowiedział na wszystkie pytania, zwłaszcza jakies klauzule w załącznikach do umowy developerskiej, poza tym ze niby się deklarują ale do końca nie wiedza co jak będzie, i czy da rade cos zmienić, przeszedłem już jedna umowę w zyciu i trochę inaczej była przygotowana
a gdzie to forum jest? dacie namiary?

magdalenab
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2017, 9:22

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: magdalenab » 27 wrz 2017, 9:35

Dzień dobry,
również jestem zainteresowana wspólną analizą UD z prawnikiem
proszę o dodanie do forum/ korespondencji


Pozdrawiam

megi
Posty: 730
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: megi » 27 wrz 2017, 10:55

A jakie macie zapisy w umowach deweloperskich, które budzą największe wątpliwości?


blahalb
Posty: 9
Rejestracja: 04 paź 2017, 12:48

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: blahalb » 04 paź 2017, 12:49

Witam,

czy lista dyskusyjna jest jeszcze czynna? Pisałem do Pana partir07@gmail.com, jednak nie udało mi się uzyskać odpowiedzi.

partir07
Posty: 32
Rejestracja: 02 lis 2016, 15:21

Re: Analiza umów deweloperskich na zakup mieszkania - Siesta deweloper Lokum

Postautor: partir07 » 05 paź 2017, 14:26

Witam,
przepraszam za brak odpowiedzi na maila. Ten adres używany jest przeze mnie tylko od czasu do czasu i nie sprawdzam go regularnie (w zasadzie wcale).
Nasza mailowa dyskusja wygasła. Zrzutka na opinię prawnika została zamknięta około półtora miesiąca temu.
Myślę, że w tym momencie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest używanie tego forum do wzajemnej komunikacji.



Wróć do „Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości