Inwestycje w pobliżu osiedla Siesta Kraków (deweloper Lokum)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lokum Siesta za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
partir07
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 15:21

Inwestycje w pobliżu osiedla Siesta Kraków (deweloper Lokum)

Postautor: partir07 » 21 sie 2017, 15:12

Dzisiaj zerknąłem na obserwatorium ( http://obserwatorium.um.krakow.pl/obser ... onfig.json )
i zauważyłem, że najprawdopodobniej wczoraj została zaktualizowana mapka "Pozwolenia i decyzje architektoniczne".
Wynika z niej, że oprócz zapewne znanych już wszystkim inwestycji w pobliżu naszego osiedla jak Park Rzeczny Wilgi, biurowiec Imperial, Biurowiec Bumy przy Wadowickiej 3 i Konopnicka City Park wraz z drogą dojazdową do ulicy Konopnickiej pojawiła się WZ dla działki tuż obok nas:
Decyzje WZ 2017r: ?Budowa budynku biurowo-usługowego z garażem, parkingami, drogami wewnętrznymi oraz z przebudową i rozbudową infrastruktury technicznej (w tym wnętrzową stają transformatorową) na działkach nr 120/2, 120/3, 121/21, 121/16, 121/17, 121/18 obr. 30 jedn. ewid. Podgórze wraz ze zjazdem, zatoką parkingową i infrastrukturą techniczną na działkach nr 121/18, 303 obr. 30 jedn. ewid. Podgórze - pas drogowy ulicy Rzemieślniczej w Krakowie?.

Dodatkowo w miejscu aktualnego Go Jump oraz działkę obok również próbowano uzyskać WZ na budowę mieszkań - całe szczęście decyzja negatywna.

Jeśli się nie mylę uzyskanie WZ nie znaczy, że na 100% coś powstanie, ale na pewno jest to krok w stronę budowy z punktu widzenia potencjalnego inwestora.
Ma ktoś jakieś informacje kto jest zainteresowany budową tam biurowca? Jak uważacie, jest to dla nas dobra czy zła wiadomość?

Wróć do „Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości