Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lokum Siesta za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: Xaron » 27 sie 2019, 0:13

Niestety nic nie wiadomo.


matkow
Posty: 45
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:54

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: matkow » 17 paź 2019, 17:50

21.10 rusza przedsprzedaż 2 etapu - ceny od 11.800

Kinqa
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2019, 13:35

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: Kinqa » 18 paź 2019, 9:22

Rozsyłane zostały emaile prawie 12tys/m2, ceny kosmos.
Jak zwykle oferta dla bogaczy i handlarzy...


piro
Posty: 22
Rejestracja: 23 lis 2016, 22:05

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: piro » 17 wrz 2021, 12:11

No i stoi kolejny blok w ramach osiedla, jak się Wam podoba.

Obrazek

Z tego, co widać po bannerach rozwieszonych na balkonach, jest w nim jeszcze trochę mieszkań do sprzedania.

Obrazek

Co myślicie o jego położeniu na planie osiedla, całkiem nieźle chyba, z widokiem na sporo zieleni i staw.

Mar G
Posty: 3143
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: Mar G » 17 wrz 2021, 12:54

piro pisze:No i stoi kolejny blok w ramach osiedla, jak się Wam podoba.

Obrazek

Z tego, co widać po bannerach rozwieszonych na balkonach, jest w nim jeszcze trochę mieszkań do sprzedania.

Obrazek

Co myślicie o jego położeniu na planie osiedla, całkiem nieźle chyba, z widokiem na sporo zieleni i staw.


najlepszy blok na osiedlu. widokowe i urokliwe są jednak tylko mieszkania od tej strony od Wilgi właśnie - druga strona to raczej makabra - bloki i jakiś zakład produkcyjny dymiący i szumiący. nie przypadkiem mieszkania widoczne na fotce są w ofercie po 14-15 k, a z drugiej strony po 11.

etap 3 będzie pewnie jeszcze godziwiej wyceniony.

Mar G
Posty: 3143
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: Mar G » 12 paź 2021, 18:05

teraz zauważyłem że za płotem Siesty (strzałka na zdjęciu) jest hala fabryczna Barwy - zakład chemiczny (stąd ten szum i kolory z kominów).

Czy ktoś się orientuje, czy to ma zostać docelowo czy Barwa sprzedaje teren pod bloki ?
Załączniki
Barwa.jpg
Barwa.jpg (107.8 KiB) Przejrzano 5271 razy

marcin1991
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 14:27

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: marcin1991 » 02 lis 2021, 14:35

Cześć,

Dzwoniłem do biura sprzedaży, zapytać o jakieś informacje dot 3 etapu, niestety nic mi nie powiedzieli, twierdzą że nic nie wiedzą.

Udało się komuś z was otrzymać jakieś informacje od strony dewelopera?
Zastawnawia mnie czy to świadoma ich taktyka czy po prostu trafiłem na słabo poinformowaną osobę.

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Budowa osiedla Siesta Kraków przez dewelopera Locum - zdjęcia / opinie / forum

Postautor: Bartab » 02 lis 2021, 17:20

marcin1991 pisze:Cześć,

Dzwoniłem do biura sprzedaży, zapytać o jakieś informacje dot 3 etapu, niestety nic mi nie powiedzieli, twierdzą że nic nie wiedzą.

Udało się komuś z was otrzymać jakieś informacje od strony dewelopera?
Zastawnawia mnie czy to świadoma ich taktyka czy po prostu trafiłem na słabo poinformowaną osobę.

Czekają na pozwolenie na budowę.



Wróć do „Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości