Ścianki działowe z bloczków gipsowych - opinie na forum (Lokum Siesta Kraków)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lokum Siesta za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
m.arek
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2017, 13:36

Ścianki działowe z bloczków gipsowych - opinie na forum (Lokum Siesta Kraków)

Postautor: m.arek » 03 lis 2017, 20:34

Mam do Was pytanie czy ktoś ma doświadczenie ze ścianami działowymi z bloczków gipsowych? Przez producenta są oczywiście bardzo chwalone, cudowny produkt. W rzeczywistosci to jest cudowny produkt szczególnie dla dewelopera. Ścianka ma 8cm grubości, nie jest tynkowana, więc to czysty zysk po pierwsze na powierzchni sprzedażowej, po drugie na robociznie.
Ja się trochę obawiam wieszania na takiej cienkiej ściance szafek kuchennych lub łazienkowych. W zasadzie producent przewiduje różne możliwości kotwienia, ale komu będzie się chciało stosować specjalne dwustronne kotwy ?
Może przesadzam....?


roxton
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2018, 20:09

Re: Ścianki działowe z bloczków gipsowych - opinie na forum (Lokum Siesta Kraków)

Postautor: roxton » 19 sty 2018, 14:42

Rozmawiałem z firmą wykończeniową na ten temat i podobno nie ma żadnych problemów z wieszaniem szafek.

piro
Posty: 22
Rejestracja: 23 lis 2016, 22:05

Re: Ścianki działowe z bloczków gipsowych - opinie na forum (Lokum Siesta Kraków)

Postautor: piro » 21 sty 2018, 21:40

Nie ma problemów np. z wieszaniem szafek na takich ścianach, z tego co mi wiadomo,to ich funkcjonalność nie dobiega specjalnie od tradycyjnych. Choć też nie ma się pewnie co łudzić, że będzie to jakaś świetna izolacja akustyczna :) Na szczęście, chyba pomiędzy mieszkaniami, ściany będą z innych materiałów.



Wróć do „Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość