Sprzedaż II etapu osiedla Siesta Kraków od Lokum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lokum Siesta za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
ralf
Posty: 202
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:33

Re: Sprzedaż II etapu osiedla Siesta Kraków od Lokum

Postautor: ralf » 10 cze 2020, 11:34

Krakus44 pisze:Czyli zaczely sie te oczekiwane i przepowiedziane spadki.
Wystarczy podniesc cene do 15k/m2 zeby opuscic o 15% i koledzy eksperci obwieszczaja sukces... No to kupujcie..! ...albo nie....poczekajcie jak zostana ostatki....przy windzie....po 12k/m2.
No Sunnystorm nie kupi...on kupi Wislane Tarasy jak beda po 5k/m2. W Siescie beda wtedy do garazu dawali mieszkanie gratis.

Istotne jest to, że wcześniej podnosili ceny i klienci się znajdowali, teraz już nie.
W blokach z prawidłowym wyciszeniem mieszkanie przy windzie jak każde inne, w tej inwestycji raczej nie, co widać po wątku o izolacji akustycznej.


Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Sprzedaż II etapu osiedla Siesta Kraków od Lokum

Postautor: Xaron » 07 wrz 2020, 18:00

ralf pisze:W blokach z prawidłowym wyciszeniem mieszkanie przy windzie jak każde inne, w tej inwestycji raczej nie, co widać po wątku o izolacji akustycznej.

Ja mam mieszkanie graniczące z windą w Sieście i windy w mieszkaniu ani razu nie słyszałem. U nas na grupie na face_booku temat akustyki nigdy się chyba nie pojawił i wydaje mi się że jest to odosobniony przypadek.



Wróć do „Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości