Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lokum Siesta za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
m.arek
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2017, 13:36

Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Postautor: m.arek » 20 kwie 2018, 11:33

Cześć wszystkim. Na grupie naszego osiedla na . podano informację, że rozpoczęła się budowa ogrodzenia osiedla od strony Wilgi. No rzeczywiście trochę jestem zdziwiony i nie podoba mi się to, że deweloper chce nas odgrodzić od alejki i ścieżki rowerowej :/ Przecież to jest bez sensu ! Reklamują osiedle jako "z widokiem na rzekę" i na tym widoku się skończy. Nawet jeśli zrobią furtki, to i tak przejście będzie utrudnione. Dla mnie to jest idiotyczne, że kupuję mieszkanie w osiedlu położnym wzdłuż parku rzecznego i dostaję ogrodzenie od tej strony.
Panie z działu sprzedaży kiedyś zapewniała nas, że osiedle nie będzie ogrodzone, tylko od strony wybiegu dla psów. Ja zamierzam pisać do dewelopera w tej sprawie i jeśli ktoś z Was też nie chce być odgrodzony od parku rzecznego, to też do nich piszcie lub dzwońcie!
Trzeba szybko działać, zanim wszystko osiatkują.


piro
Posty: 22
Rejestracja: 23 lis 2016, 22:05

Re: Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Postautor: piro » 20 kwie 2018, 12:51

A wiadomo kto stawia ogłoszenie, czy deweloper Lokum, czy może miasto od strony przyszłego parku?

Kyrylo
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2018, 14:06

Re: Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Postautor: Kyrylo » 20 kwie 2018, 14:36

Byłem tam 2 godz. temu, zielone ogrodzenie budowy (czasowe spodziewam się :) ) ciągnie się wzdłuż "bulwarowej" ścieżki od stawu w z północy do budynku A, w tym miejscu rozumiem tak że terytorium budowy/ogrodzenie odchodzi or Wilgi/ścieżki na 10-15m, między ścieżką a ogrodzeniem są jakiś drzewka posadzone, ale prosto pod ogrodzeniem budowy są również słupki pod najprawdopodobniej stałe ogrodzenie - myślę że właścicieli mieszkań w A z oknami na zachodnią stronę nie takiego widoku spodziewali się. Do tego w ogóle nie rozumiem dla czego stawiać jakiekolwiek ogrodzenie między trawnikiem z jednej strony a takim samym trawnikiem z innej (zakładające nie będą te ogrodzenie montować wzdłuż całej ścieżki)


pz1987
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017, 20:01

Re: Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Postautor: pz1987 » 20 kwie 2018, 19:27

hej, jeśli to okaże się czymś na stałe to zaczynam mieć obawy o każdą rzecz która będzie działa się dalej, czekają nas cięzkie chwile, no chyba że to ogrodzenie było w umowie (u mnie nie ma w części wspólnej), zatem pytanie czy podejmujemy wspólnie jakieś działania już teraz?

Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Postautor: Xaron » 20 kwie 2018, 21:00

Ja się dewelopera dopytywałem o ogrodzenie terenu gdzieś w lutym i wtedy zostało mi przekazane że ogrodzenie będzie tylko częściowe a od strony wilgi nie będzie go wcale.

m.arek
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2017, 13:36

Re: Ogrodzenie osiedla od strony rzeki Wilgi - Siesta od Lokum

Postautor: m.arek » 24 kwie 2018, 14:50

Proponowałbym dać sygnał deweloperowi (telefony, maile), że nie jesteśmy zadowoleni ze zmiany decyzji i braku konsultacji z klientami w tej sprawie. Właśnie, kto wie co jeszcze sobie zmienią i w jaki sposób.



Wróć do „Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość