Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
kamil91
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2019, 21:02

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: kamil91 » 24 maja 2020, 15:14

Udało się komuś coś podziałać w tym temacie?


marylkkk
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:36

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: marylkkk » 29 maja 2020, 23:40

To jest jakaś kpina. Mieszkając na 7 piętrze, czyli nie mając nikogo nad sobą słyszę sąsiadów z dołu, którzy chodzą po swoim mieszkaniu. Mieszkałam już w 3 różnych mieszkaniach i z czymś takim w życiu się nie spotkałam. Dodatkowo jak ktoś rozmawia piętro niżej, to słychać dokładnie co mówi. Zupełnie tak jakby ktoś obok w pokoju głośno rozmawiał. To są jakieś żarty. Nie wyobrażam sobie jakby ktoś zorganizował imprezę. To się nadaje na pozew grupowy.

koko123
Posty: 25
Rejestracja: 23 sty 2019, 19:32

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: koko123 » 30 maja 2020, 15:11

Którego etapu dotyczy ten problem I czy II ? Czy wszyscy Państwo macie ten problem bo powiem szczerze ze to jest przerażające :( Może nadzór budowlany trzeba wezwać bo przecież to jest jakaś wada....


kamil91
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2019, 21:02

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: kamil91 » 30 maja 2020, 16:38

Pierwszy etap. Kiedy jest jakieś spotkanie wspólnoty? Może warto ten problem poruszyć na forum i zażądać od Nawigatora kontaktu z deweloperem, ponieważ jest to problem całego budynku a nie poszczególnych mieszkań

wysokienapiec
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2017, 19:50

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: wysokienapiec » 30 maja 2020, 21:53

kamil91 pisze:Pierwszy etap. Kiedy jest jakieś spotkanie wspólnoty? Może warto ten problem poruszyć na forum i zażądać od Nawigatora kontaktu z deweloperem, ponieważ jest to problem całego budynku a nie poszczególnych mieszkań


U mnie IV piętro, było słychać sąsiadów z góry. Nie jakoś bardzo głośno, po prostu wiedzialam, że ktoś tam mieszka. Od paru miesięcy cisza. Z dołu nigdy nic nie słyszałam. Prócz sporadycznych imprez :) może trzeba zainteresować się czy np. problem nie dotyczy konkretnego pionu? Zwłaszcza,że już wcześniej pojawiały się głosy, że nie u wszytskich ten problem.

karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: karoloko » 01 cze 2020, 8:21

wysokienapiec pisze:
kamil91 pisze:Pierwszy etap. Kiedy jest jakieś spotkanie wspólnoty? Może warto ten problem poruszyć na forum i zażądać od Nawigatora kontaktu z deweloperem, ponieważ jest to problem całego budynku a nie poszczególnych mieszkań


U mnie IV piętro, było słychać sąsiadów z góry. Nie jakoś bardzo głośno, po prostu wiedzialam, że ktoś tam mieszka. Od paru miesięcy cisza. Z dołu nigdy nic nie słyszałam. Prócz sporadycznych imprez :) może trzeba zainteresować się czy np. problem nie dotyczy konkretnego pionu? Zwłaszcza,że już wcześniej pojawiały się głosy, że nie u wszytskich ten problem.


Potwierdzam. U mnie też jest "normalnie".

rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: rafiozo » 02 cze 2020, 17:04

karoloko pisze:
wysokienapiec pisze:
kamil91 pisze:Pierwszy etap. Kiedy jest jakieś spotkanie wspólnoty? Może warto ten problem poruszyć na forum i zażądać od Nawigatora kontaktu z deweloperem, ponieważ jest to problem całego budynku a nie poszczególnych mieszkań


U mnie IV piętro, było słychać sąsiadów z góry. Nie jakoś bardzo głośno, po prostu wiedzialam, że ktoś tam mieszka. Od paru miesięcy cisza. Z dołu nigdy nic nie słyszałam. Prócz sporadycznych imprez :) może trzeba zainteresować się czy np. problem nie dotyczy konkretnego pionu? Zwłaszcza,że już wcześniej pojawiały się głosy, że nie u wszytskich ten problem.


Potwierdzam. U mnie też jest "normalnie".

Plus 1. Bardzo zaskakują mnie komentarze o tych problemach. Oczywiście nic nie neguję, nie byłem w innych mieszkankach.

kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 03 cze 2020, 19:08

U mnie też nie jest normalnie. Słychać dudnienie od kroków. Ogólnie to akustyka jest ch***** :)

marylkkk pisze:To jest jakaś kpina. Mieszkając na 7 piętrze, czyli nie mając nikogo nad sobą słyszę sąsiadów z dołu, którzy chodzą po swoim mieszkaniu. Mieszkałam już w 3 różnych mieszkaniach i z czymś takim w życiu się nie spotkałam. Dodatkowo jak ktoś rozmawia piętro niżej, to słychać dokładnie co mówi. Zupełnie tak jakby ktoś obok w pokoju głośno rozmawiał. To są jakieś żarty. Nie wyobrażam sobie jakby ktoś zorganizował imprezę. To się nadaje na pozew grupowy.


To samo piętro, ten sam problem. Z którego Pani mieszkania?

Czy udało się coś ustalić w temacie?


marylkkk
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:36

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: marylkkk » 11 lip 2020, 19:24

kowal123 pisze:U mnie też nie jest normalnie. Słychać dudnienie od kroków. Ogólnie to akustyka jest ch***** :)

marylkkk pisze:To jest jakaś kpina. Mieszkając na 7 piętrze, czyli nie mając nikogo nad sobą słyszę sąsiadów z dołu, którzy chodzą po swoim mieszkaniu. Mieszkałam już w 3 różnych mieszkaniach i z czymś takim w życiu się nie spotkałam. Dodatkowo jak ktoś rozmawia piętro niżej, to słychać dokładnie co mówi. Zupełnie tak jakby ktoś obok w pokoju głośno rozmawiał. To są jakieś żarty. Nie wyobrażam sobie jakby ktoś zorganizował imprezę. To się nadaje na pozew grupowy.


To samo piętro, ten sam problem. Z którego Pani mieszkania?
L
Czy udało się coś ustalić w temacie?


My jesteśmy z 2 etapu. Kiedy sąsiedzi z dołu chodzą po mieszkaniu, to u nas całe mieszkanie aż,, dudni ''. To nie jest normalna sytuacja. Po prostu każdy krok słychać.

Kasia79
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2019, 7:09

Re: Wygłuszenie mieszkań / jakość wygłuszenia mieszkań - Dąbska Street Kraków

Postautor: Kasia79 » 09 gru 2020, 17:09

Witam,
Mam pytanie, czy ktoś z Państwa uzyskał jakieś informacje od dewelopera odnośnie akustyki w mieszkaniach.
Nad naszym mieszkaniem sąsiedzi często imprezują a halasy są niesamowice głośne (jakby to było za ścianą) w tym samym mieszkaniu tak samo odgłosy krokow.



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości