Motocykl / gdzie przechowywać motocykl w bloku - Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
czyzy
Posty: 219
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: Motocykl / gdzie przechowywać motocykl w bloku - Dąbska Street

Postautor: czyzy » 22 cze 2021, 16:25

Chyba ciężko będzie znaleźć jakieś miejsce na osiedlu. Chyba najlepiej zebrać się w kilka osób i poszukać jakiegoś garażu do wynajęcia.


zaba
Posty: 60
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Motocykl / gdzie przechowywać motocykl w bloku - Dąbska Street

Postautor: zaba » 07 gru 2021, 12:55

czyzy pisze:Chyba ciężko będzie znaleźć jakieś miejsce na osiedlu. Chyba najlepiej zebrać się w kilka osób i poszukać jakiegoś garażu do wynajęcia.

I jak, udało się rozwiązać problem przechowywania motocykla zimą? Podobny problem mi się szykuje, a nie bardzo uśmiecha mi się zakup miejsca postojowego w garażu specjalnie po to. Zastanawiała mnie jeszcze umówienia się w kilka osób i wynajęcia miejsca postojowego albo jakiegoś garażu i rozłożenia kosztów. Ile motocykli zmieści się na jednym miejscu postojowym w garażu podziemnym, 4 wejdą?

Nowy
Posty: 1624
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Motocykl / gdzie przechowywać motocykl w bloku - Dąbska Street

Postautor: Nowy » 26 maja 2022, 11:29

Tak właśnie robią moi znajomi, wynajęli garaż, trzymają w nim kilka motocykli, a na pokrycie kosztów zrzucają się wszyscy proporcjonalnie. Sensowne wyjście, jak nie ma gdzie trzymać maszyny.


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Motocykl / gdzie przechowywać motocykl w bloku - Dąbska Street

Postautor: Master » 19 paź 2022, 14:37

Ja w bloku, w którym kiedyś mieszkałem, dogadałem się z ludźmi mającymi miejsca postojowe w garażu podziemnym i trzymałem w takiej wnęce, która była niewykorzystana i motocykl nikomu nie przeszkadzał.



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości