Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: Tuzinek » 26 lip 2023, 11:57

W tej biedronce na 2 Pułku od 10 lat zakupy robię, przecież tutaj pod samym sklepem jest parking na około 20 samochodów. Ponadto zaraz obok wzdłuż bloku jest tez mnóstwo miejsc parkingowych i z reguły są wolne.


michok
Posty: 128
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: michok » 26 lip 2023, 17:36

Ja miałem na myśli, że ta biedronka nie jest integralną częścią żadnego bloku, tak jak w przypadku np. Łepkowskiego.
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.

realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: realista » 15 wrz 2023, 7:49

nie wiem czy to dla kogoś ma znaczenie, ale ostatecznie biedronki tam ma nie być


czang
Posty: 213
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: czang » 15 wrz 2023, 8:33

realista pisze:nie wiem czy to dla kogoś ma znaczenie, ale ostatecznie biedronki tam ma nie być

Ale to rzeczywiście było coś na rzeczy i sprawa upadła? Bedzie jakiś inny większy sklep? Przydałoby się coś takiego w tej okolicy.

lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: lotny » 10 mar 2024, 23:50

Widziałem gdzieś informację, że w miejscu Decathlona miałby taki sklep powstać, a sportowy miałby się przenieść gdzieś dalej, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Ktoś może wie coś więcej?

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: Tuzinek » 11 mar 2024, 0:27

lotny pisze:Widziałem gdzieś informację, że w miejscu Decathlona miałby taki sklep powstać, a sportowy miałby się przenieść gdzieś dalej, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Ktoś może wie coś więcej?


Znajomi którzy znają się z tym deweloperem dostali taką samą informację, poza tym kilka osób tutaj też o tym wspominało. Albo deweloper wciska kit albo jest to prawda, raczej to drugie.

realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: realista » 11 mar 2024, 8:26

kolejna ściema, tak samo jak przy lema tak samo w miejscu czy obok decathlonu żadnej biedronki nie będzie, informacja ze źródła, czyli dyskontu

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Sklep Biedronka w okolicach ul. Lema w Krakowie? W budynku Lema 28 Kraków?

Postautor: Tuzinek » 11 mar 2024, 11:36

realista pisze:kolejna ściema, tak samo jak przy lema tak samo w miejscu czy obok decathlonu żadnej biedronki nie będzie, informacja ze źródła, czyli dyskontu


Rozumiem że pracujesz w zarządzie Jeronimo Martins Panie bajkopisarzu i stąd ta pewność? :lol:

Obrazek



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości