Instalacja klimatyzacji w budowanym mieszkaniu na os. Dąbska od Dasta Invest

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Instalacja klimatyzacji w budowanym mieszkaniu na os. Dąbska od Dasta Invest

Postautor: tomekl007 » 08 sie 2018, 19:57

rafiozo pisze:Ja planuję poprosić dewelopera o wystawienie rurek pod klimatyzację. Mój kolega w Dasta Invest kupił mieszkanie (koło Carrefour Czyżyny) i policzyli mu 1200 albo 1300 zł za robotę i części pod klimatyzacje.
Dlaczego planuje mimo, że nie koniecznie zamontuje klimatyzator? Bo moja siostra niedawno kuła pół mieszkania żeby zrobić klimatyzację, a wyszło im i tak, że muszą pilnować wiadro z wodą na balkonie bo coś tam kapie z tego klimatyzatora (nie udało im się wpiąć w odprowadzenie wody ale nie zagłębiałem się w szczegóły).
To 1200 zł to nie jest wielka inwestycja, a kiedyś może mnie uratować przed dużym remontem.

Jest już ktoś po umowach deweloperskich? Już oficjalnie będziemy sąsiadami? :)
Pozdrawiam!

Czy możesz powiedzieć coś więcej o jakości wykonania tego podłączenia u Twojego kolegi? Czy nie było żadnych problemów?


krathel
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:35

Re: Instalacja klimatyzacji w budowanym mieszkaniu na os. Dąbska od Dasta Invest

Postautor: krathel » 28 lut 2020, 13:54

Czy można prosić kogoś o jakąś aktualizacje w sprawie instalacji pod klimę wykonywanej przez Daste? Jak to jakościowo wygląda? Chciałem zrobić sobie taką instalacje ale podobno nie wkuwają jej w ściane - co jest dla mnie słabe. Ktoś może potwierdzić?

dlugi
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2018, 14:47

Re: Instalacja klimatyzacji w budowanym mieszkaniu na os. Dąbska od Dasta Invest

Postautor: dlugi » 29 lut 2020, 22:16

Instalacja wykonana przez podwykonawcę Dasty, słaba jakościowo, najtańsza miedź + wieszaki na balkonie pod jednostkę zewnętrzną ledwo trzymają się ściany, musieliśmy robić podpory. Nie polecam.


krathel
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:35

Re: Instalacja klimatyzacji w budowanym mieszkaniu na os. Dąbska od Dasta Invest

Postautor: krathel » 01 mar 2020, 23:44

dlugi pisze:Instalacja wykonana przez podwykonawcę Dasty, słaba jakościowo, najtańsza miedź + wieszaki na balkonie pod jednostkę zewnętrzną ledwo trzymają się ściany, musieliśmy robić podpory. Nie polecam.


Można wiedzieć ile Cię za to skasowali? I czy ta instalacja to zwykły przewiert przez ścianę czy jakaś dłuższa instalacja?



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości