Założenie lepszych okien w mieszkaniu przez dewelopera Dasta - Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Założenie lepszych okien w mieszkaniu przez dewelopera Dasta - Dąbska Street

Postautor: tomekl007 » 30 mar 2018, 20:53

Ciekwe czy to ten model:
drutex.pl/pl/produkty/iglo5.html
Z parametrow mniej wiecej sie zgadza (5-komorowe)


Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Założenie lepszych okien w mieszkaniu przez dewelopera Dasta - Dąbska Street

Postautor: Gosc123 » 31 mar 2018, 17:35

zgadza się, udało mi się dowiedzieć, że chodzi o IGLO 5 CLASSIC

poszukałem i rzeczywiście 1.0 to jest już dziś standard. Przykład Atala z Bajecznej:

old.atal.pl/modules/shared_dir_atal/opis_wykonczenia_mieszkan_deweloperskich_-_Bajeczna_etap_I.pdf

mi_ki2014
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2018, 22:25

Re: Założenie lepszych okien w mieszkaniu przez dewelopera Dasta - Dąbska Street

Postautor: mi_ki2014 » 17 sie 2018, 21:24

Przecież współczynnik U to jest współczynnik izolacji cieplnej a nie akustycznej więc na redukowanie hałasu raczej nie wpłynie. Deweloper na stronie internetowej nic nie wspomina o izolacji akustycznej. Ja mam okna o wsp. U 1,4 i nie narzekam w zimie więc wydaje mi się że nie ma co panikować.



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości