[Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
inez
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2018, 21:37

[Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: inez » 11 kwie 2018, 21:45

Czy ktoś z Państwa posiada informację kiedy będzie możliwość wejścia na plac budowy i oglądnięcia mieszkań? U developera dostałam tylko informację, że będzie to kwiecień.


kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 12 kwie 2018, 18:40

Tak. Już można wchodzić na budowę. Właśnie wróciłem z oględzin.

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 12 kwie 2018, 22:14

jak to wyglądało? Jak długo trwało? Można zmierzyć realną długość ścian?

Daj proszę znać jak wrażenia, czy głośno bardzo od Lema etc.


rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: rafiozo » 13 kwie 2018, 9:31

Na wszystkich piętrach jest to możliwe?
Pozdrawiam!

kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 14 kwie 2018, 0:46

Mieliśmy około 15min na wybadanie sprawy mieszkania. W zasadzie stan surowy jest zakończony. Okna są już zamontowane, wylewki jeszcze nie ma. Jeśli chodzi o okna to... rzeczywiście szału nie ma. Zwykłe standardowe okna. Jestem dość wybredny - myślałem, że będą ładniejsze (czarny plastik wokół okien nie prezentuje się najlepiej). Moja teoria jest taka, że cena mieszkania jest sprzed roku a materiały cały czas drożeją...

Głośność od Lema - nie zauważyłem specjalnie aby było głośno. Mieszkanie jest na wyższym piętrze więc może dlatego nic nie było słychać. Odległość od budynku GL jest zadowalająca i nie mam tutaj zastrzeżeń. Nie ma mowy o podawaniu sobie ręki na dzień dobry jak to potrafi bywać w innych lokalizacjach :)

Wszystkie ścianki działowe są czyli można już zmierzyć długość ścian.

Ciężko powiedzieć czy można oglądać cały budynek. Górę na pewno tak, dół wyglądał na bardziej oblegany przez pracowników. Pewnie idą z robotą od dołu.

Podobno termin oddania to okolice grudnia. Najgorsze jest jednak to, że jeszcze przez 3 lata będzie tam niezłe pobojowisko z uwagi na budowę pozostałych etapów. Rano będziemy stali w kolejce na wyjazd pomiędzy betoniarkami...

tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: tomekl007 » 14 kwie 2018, 22:48

kowal123 pisze:Mieliśmy około 15min na wybadanie sprawy mieszkania. W zasadzie stan surowy jest zakończony. Okna są już zamontowane, wylewki jeszcze nie ma. Jeśli chodzi o okna to... rzeczywiście szału nie ma. Zwykłe standardowe okna. Jestem dość wybredny - myślałem, że będą ładniejsze (czarny plastik wokół okien nie prezentuje się najlepiej). Moja teoria jest taka, że cena mieszkania jest sprzed roku a materiały cały czas drożeją...

Głośność od Lema - nie zauważyłem specjalnie aby było głośno. Mieszkanie jest na wyższym piętrze więc może dlatego nic nie było słychać. Odległość od budynku GL jest zadowalająca i nie mam tutaj zastrzeżeń. Nie ma mowy o podawaniu sobie ręki na dzień dobry jak to potrafi bywać w innych lokalizacjach :)

Wszystkie ścianki działowe są czyli można już zmierzyć długość ścian.

Ciężko powiedzieć czy można oglądać cały budynek. Górę na pewno tak, dół wyglądał na bardziej oblegany przez pracowników. Pewnie idą z robotą od dołu.

Podobno termin oddania to okolice grudnia. Najgorsze jest jednak to, że jeszcze przez 3 lata będzie tam niezłe pobojowisko z uwagi na budowę pozostałych etapów. Rano będziemy stali w kolejce na wyjazd pomiędzy betoniarkami...

Skad informacja ze 3 lata? Juz budynek D wystartowal, w sierpniu bedzie zakonczony, a do tego czasu wystartuje rowzniez A i B. Takze mysle ze poczatek 2020 juz powinno byc spokojnie

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 15 kwie 2018, 6:41

Kowal - bardzo dziękuję.

Co do oddania budynków 3 i 4, wg moich informacji prawda jest pośrodku. Planowane rozpoczęcie prac ma mieć miejsce po oddaniu budynku D a więc za około rok, ale oba będą budowane łącznie (technicznie te 2 etapy to jeden budynek)

tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: tomekl007 » 15 kwie 2018, 22:00

Kowal123 - masz moze jakies zdjecia z tego jak to wyglada w środku? Mógłbyś proszę wrzucić?


kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 21 kwie 2018, 21:38

Niestety robiłem tylko zdjęcia z widokiem na zewnątrz. Wewnątrz stan jest jeszcze surowy. Brak wylewki. Wszędzie porozkładane różne przewody, graty budowlane, etc.

NKA
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2018, 15:49

Re: [Bud. C] Oględziny nowych mieszkań w budynku C - Dąbska Street Kraków

Postautor: NKA » 27 lip 2018, 15:51

Dzień Dobry,
prace nad elewacjami prawie dobiegają końca. Czy ktoś z Państwa ma może informację jak na ten moment szacuje się termin odbioru mieszkań? czy tak jak było to mówione rok temu jest to jeszcze 2018 rok? Może ktoś ostatnio kontaktował się z biurem lub budową? ;)



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości