Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Loona25
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2018, 17:55

Re: Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Postautor: Loona25 » 26 gru 2018, 18:00

Tez sie ciesze ze nie zakupilam tu mieszkania, bo jesli znajduje sie taka 1 osoba co jej wszystko przeszkadza tak jak tu np psy to wspolczuje mieszkancom...psy sa czescia naszego zycia i beda - sama mam psa na zamknietym osiedlu, jak kilkoro sasiadow i nikt nie ma problemuz tym zeby wyprowadzac go przed blokiem (oczywiscie wszyscy sprzatamy po naszych pupilach) - psu sie nie powie ze ma poczekac zeby zalatwil sie za brama - osoby co tak sadza powinny raczej wybrac dom jednorodzinny a nie mieszkanie we wspolnocie


dlugi
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2018, 14:47

Re: Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Postautor: dlugi » 26 gru 2018, 22:35

Wszystko zależy od właściciela psa! Macie problem z tym gdzie on się załatwi, a ile z tych psów będzie od rana szczekać na balkonach. Psy są do domków a nie do blokowisk.

OSFP
Posty: 104
Rejestracja: 05 cze 2017, 10:34

Re: Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Postautor: OSFP » 27 gru 2018, 10:57

dlugi pisze:Wszystko zależy od właściciela psa! Macie problem z tym gdzie on się załatwi, a ile z tych psów będzie od rana szczekać na balkonach. Psy są do domków a nie do blokowisk.


A moze pojsc krok dalej, psy sa do zycia na wolnosci w lesie? ;) Macie chyba jakies zle doswiadczenia z pieselami, u mnie w kamienicy na 6 mieszkan jest 5 psow, i efekt szczekania od rana nie wystepuje.

Temat zalozylem zeby zobaczyc z czym przyjdzie mi sie mierzyc, mniej wiecej juz wiem.


Loona25
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2018, 17:55

Re: Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Postautor: Loona25 » 27 gru 2018, 11:23

No dokładnie u mnie jest tak samo i z psami problemu nie ma - żaden jakoś nie szczeka :) za to najwięcej słychać rozwydrzone dzieci w ciągu dnia, w nocy imprezujących wynajmujących i wiercenie o 6 rano - także osoby co się tu negatywnie wypowiadają o zwierzętach chyba nie maja pojęcia co będzie prawdziwym problemem :) mam znajomych mieszkających na Dąbskiej i nikomu nie przeszkadzają zwierzęta - bardziej się martwią o miejsca parkingowe i bezpieczeństwo (włamań w Krakowie jest teraz bardzo duzo) aniżeli czy trawka nie została posikana przez psa...

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Postautor: Gosc123 » 27 gru 2018, 19:54

Dajcie już spokój. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, roku, w którym wszyscy zostaniemy sąsiadami :)

pierzakp
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2019, 22:09

Re: Osiedlowe zasady dot. psow / ustalenie zasad wyprowadzania psów na osiedlu Dąbska Street

Postautor: pierzakp » 19 sie 2019, 22:28

Zgadzam się z powyższym, te tabliczki nie mają żadnej mocy prawnej. Ot trzeba sprzątać po swoim piesku i wszystko będzie ok. Jeżeli komuś to nie odpowiada, nie nadaje się do mieszkania we wspólnocie i współdzielenia wspólnej przestrzeni :)



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości