Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 26 lip 2019, 12:16

Z perspektywy kilku miesięcy uważam, że ogrodzenie na naszym osiedlu to dobry pomysł. Temat bramki od strony GL powinien zostać poruszony na zebraniu, nikt za nas tego nie zrobi a byłaby bardzo pomocna.

Ważna informacja: CABA dostała pozwolenie na budowę blok(ów) pomiędzy 3 etapem naszego osiedla a ich blokami i widzę, że wjechał sprzęt. Nowy blok nie będzie grodzony od strony istniejących bloków CABy więc można zainteresować się bramką również od tej strony


wysokienapiec
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2017, 19:50

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: wysokienapiec » 26 lip 2019, 12:47

koko123 pisze:No ale właśnie po to ma być ochrona i monitoring. Będą monitory w stróżówce. Tabliczki z informacją, że osiedle monitorowane. Będą kamery. Nie ma tej budki jeszcze i stróża ? Niech oni sobie robią te biforki i afterki pod areną. Trzeba dzwonić na straż miejską. Organizatorzy powinni też zadbać o to aby straż miejska była czy policja przy takich imprezach. Przecież to jest miasto.

przed, w trakcie i po imprezie, w całej okolicy jest mnóstwo strazy miejskiej i policji, nie rozumiem zarzutu. może poprosmy o przeniesienie tauron areny, bo przeszkadza nam mieszkańcom w sąsiadującym bloku?

koko123 pisze:A swoją drogą to ja nie rozumiem dlaczego tej bramy nie może być. Przecież po zakończeniu całej inwestycji nic nie stoi na przeszkodzie, żeby była i brama i szlaban. Myślę, że to jest kwestia do dyskusji z deweloperem. Może trzeba się z prezesem spotkać a nie ze sprzedawcami gadać.
Gdzie oni leją w tych krzakach ? Na działce Wawelu ? Czy z drugiej strony GL ?

a moze zbudujmy schron, ktory obejmie wszytskie etapy? "No ale właśnie po to ma być ochrona i monitoring" - jeszcze czegoś dodatkowego potrzebujemy w postaci bramy? naprawdę boję się, ze kiedyś sama nie dostanę się na to super0zabezpieczone osiedle, będac jego mieszkanką...

mike543
Posty: 42
Rejestracja: 08 sty 2019, 22:37

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: mike543 » 26 lip 2019, 13:59

Gosc123 pisze:Z perspektywy kilku miesięcy uważam, że ogrodzenie na naszym osiedlu to dobry pomysł. Temat bramki od strony GL powinien zostać poruszony na zebraniu, nikt za nas tego nie zrobi a byłaby bardzo pomocna.

Czyli temat jeszcze nie był w ogóle omawiany na zebraniu wspólnoty??(ja będę mieszkał w 3 etapie więc nie mogę jeszcze na nie chodzić). O ile sprawa samego ogrodzenia budziła kontrowersje i zdania były podzielone, o tyle w przypadku bramki chyba nie ma żadnych wątpliwości, jej brak wydłuża drogę do parku lotników więc godzi we wszystkich mieszkańców, nie tylko w tych którzy chodzą na przystanek.

Czy kontaktowaliście się już z mieszkańcami GL Development w tej sprawie?

Myślę że trzeba się spróbować dogadać zarówno z GL jak i CABA, dla nich też nie jest na rękę że musieliby obchodzić nasze osiedle żeby dojść do Plazy czy na przystanek na alei pokoju, także jak oni też będą mieli dostęp to korzyści będą obopólne :)


leia
Posty: 43
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:55

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: leia » 30 lip 2019, 15:11

Temat nie był poruszany, bo nie było żadnego spotkania wspólnoty, no chyba, że ja o czymś nie wiem ... ?

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 31 lip 2019, 21:26

NIe, ja też nie kojarzę. Szansa, że zorganizują w miesiące wakacyjne pewnie niewielka.

AgnieszkaKrk
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:14

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: AgnieszkaKrk » 02 sie 2019, 15:18

Nowe bloki od Caby może nie będą ogrodzone ale ogrodzenie które już istnieje z pierwszego etapu zostaje a nawet będzie montowane jeszcze wyżej także przejścia nie będzie

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 02 sie 2019, 17:13

Mnie w CABA mówili, że będzie demontowane

Ktoś coś wie co ze szlabanem? Może zmienimy nazwę osiedla na Tauron Arena Dąbska Janusz Free Parking ? :lol:

kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 02 sie 2019, 17:48

A propos Areny: wykończeniowiec wspominał, że zdarzają się osobniki, które z mordą wyskakują do osób wychodzących z osiedla z pytaniem: Jak tutaj wjechać?!


AgnieszkaKrk
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:14

Re: Brak ogrodzenia wokół osiedla / czy osiedle będzie ogrodzone - Dąbska Street Kraków

Postautor: AgnieszkaKrk » 02 sie 2019, 18:26

Caba może mówić co chce, jestem w tej wspólnocie i ogrodzenie zostaje.Taka byla decyzja naszej wspólnoty. Caba ma je podnieść wyżej. Owszem będzie demontaż pod koniec budowy i od razu montaż nowego.



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość