[Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

[Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: rafiozo » 26 sty 2019, 13:43

Wie ktoś może jak działa domofon? Da się otworzyć drzwi jakimś breloczkiem zbliżeniowym lub np. kodem?


karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: karoloko » 26 sty 2019, 21:07

Można otworzyć kodem.

rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: rafiozo » 26 sty 2019, 21:08

Pewnie każde mieszkanie ma indywidualny kod?


karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: karoloko » 26 sty 2019, 22:24

Zgadza się. Dodatkowo klucz z mieszkania otwiera też klatkę i pomieszczenie z komórkami lokatorskimi ale to chyba było już wspominane.

rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: rafiozo » 26 sty 2019, 22:40

Super! Dziękuję za odpowiedzi! Udanego remontu i dobrej nocy

OSFP
Posty: 104
Rejestracja: 05 cze 2017, 10:34

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: OSFP » 27 sty 2019, 11:32

Szkoda, ze nie brelok zblizeniowy ;)

Ciekawe jak bedzie z furtka do wejscia na osiedle, przeciez tam domofonu raczej nie zrobia.

rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: rafiozo » 27 sty 2019, 11:51

Najlepiej jak jest to i to, ale ja uważam, że kod jest wygodniejszy bo można go wyslać smsem rodzinie/znajomym gdy się zbliżają i sobie sami otworzą ;)

discosucks
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2017, 16:35

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: discosucks » 27 sty 2019, 12:19

rafiozo pisze:Najlepiej jak jest to i to, ale ja uważam, że kod jest wygodniejszy bo można go wyslać smsem rodzinie/znajomym gdy się zbliżają i sobie sami otworzą ;)

Najpierw Państwo walczycie o ‚bezpieczne’, ogrodzone osiedle, żeby nikt z zewnątrz nie miał dostępu, a następnie chcecie podawać kody do domofonu osobom z zewnątrz? Kompletny brak konsekwencji....


rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: [Bud. C] Działanie domofonu / otwieranie drzwi brelokiem lub kodem - Dąbska Street

Postautor: rafiozo » 27 sty 2019, 12:42

discosucks pisze:
rafiozo pisze:Najlepiej jak jest to i to, ale ja uważam, że kod jest wygodniejszy bo można go wyslać smsem rodzinie/znajomym gdy się zbliżają i sobie sami otworzą ;)

Najpierw Państwo walczycie o ‚bezpieczne’, ogrodzone osiedle, żeby nikt z zewnątrz nie miał dostępu, a następnie chcecie podawać kody do domofonu osobom z zewnątrz? Kompletny brak konsekwencji....

Najlepiej kogoś zaczepić kto się nie wypowiadał na temat ogrodzenia. Ja nie walczę o ogrodzenie (nie mam zdania, nie wiem jak jest lepiej), a z indywidualnym kodem dostępu mogę zrobić co tylko zechcę.



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości