Standard wykończenia eatp II vs etap III - Dąbska Street Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
mike543
Posty: 42
Rejestracja: 08 sty 2019, 22:37

Standard wykończenia eatp II vs etap III - Dąbska Street Kraków

Postautor: mike543 » 06 lut 2019, 18:19

Cześć,

jak wiadomo ceny mieszkań w trzecim etapie poszły do góry, natomiast porównałem sobie też opis standardu wykończenia etapu I,II oraz III.
Z tego co widzę standard w etapach I i II jest taki sam, natomiast III etapie został (chyba) obniżony, znalazłem między innymi takie różnice w stosunku do etapu III:

-Ściany zewnętrzne w etapie I/II miały być z pustaka Porotherm lub Thermopor gr.25cm LUB żelbetonowe, w III etapie będą cieńsze ściany żelbetonowe 18cm.
-Ściany wewnętrzne w etapie I/II miaały być z pustaka Porotherm/Thermopor akustyczne 25cm. lub TeknoAmerBlok gr.18 cm, w III etapie betonowe 18cm.
-Ściany działowe: I/II etap - 12cm, III etap - 8 lub 12 cm(czyli pewnie 8)

Co sądzicie o tych różnicach w standardzie? Jak bardzo standard został obniżony?

Ja powiem szczerze że nie znam się na tych tematach, natomiast wydaje mi się że cieńsze i z gorszych materiałów ściany(wewnętrzne i zewnętrzne) będą powodować większe straty ciepła i gorszą izolację akustyczną(większy hałas z mieszkania obok)


OSFP
Posty: 104
Rejestracja: 05 cze 2017, 10:34

Re: Standard wykończenia eatp II vs etap III - Dąbska Street Kraków

Postautor: OSFP » 07 lut 2019, 12:23

To ciekawe i troche dziwne zarazem, patrzac na ceny.

Ciekawe jakie sa roznice pomiedyz Bud C i D. Z tego co wiem okna w D maja lepsze parametry, ale to wymusilo prawo

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Standard wykończenia eatp II vs etap III - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 07 lut 2019, 12:46

Obawiam się, że nie ma co porównywać cen i myśleć, że to będzie miało odbicie w jakości. Niestety 7.5 tys z końca 2016/początku 2017 to jest to samo co 9.5 tys z 2019 roku. Tak poszybowały ceny w ciągu 2 lat. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby jakość materiałów w budynku C rzeczywiście była lepsza niż w A/B



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości