Rolety wewn / zaluzje w oknach / co założyć na duże okna przesuwne - Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
katarina

Rolety wewn / zaluzje w oknach / co założyć na duże okna przesuwne - Dąbska Street

Postautor: katarina » 29 mar 2019, 9:51

Witam sasiadow. Chcialam dopytac co u Panstwa sprawdza sie w tych duzych na cala sciane, przesuwnych oknach? Poza samymi firankami. Jaki system sprawdza sie pod wzgledem praktycznym ale i kosztowo? Pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi.

karoloko

Re: Rolety wewn / zaluzje w oknach / co założyć na duże okna przesuwne - Dąbska Street

Postautor: karoloko » 29 mar 2019, 11:34

Nam powiedziano, że rolety dzień - noc, nie zmieszczą się na dużych oknach przesuwnych (balkonowych). Mamy tam plisy. Poza tym wszędzie mamy rolety dzień noc. Całość wyszła 2200. Wspomnę tylko, że jestem zadowolony z tych plisów ponieważ okno mam na tauron i widoczki więc można plisy od dołu zaciągnąć tak, że ludzie nie widzą a widok zostaje.

etoilka

Re: Rolety wewn / zaluzje w oknach / co założyć na duże okna przesuwne - Dąbska Street

Postautor: etoilka » 29 mar 2019, 23:18

My się jeszcze nie zdecydowaliśmy, ale robiliśmy wycenę w jednej z firm (okno balkonowe+małe salonowe+kuchenne+2 pokoje) rolety dzien-noc 2800 zł, rolety rzymskie 3400zł

discosucks

Postautor: discosucks » 01 kwie 2019, 15:34

Pamiętajcie o właściwych kolorach przy wyborze tych rolet:

https://www.youtube.com/watch?v=y632f8KKcsM

:lol:

Sanako.San

Postautor: Sanako.San » 10 wrz 2019, 22:40

Ja aktualnie zastanawiam się nad roletami w łazience w stylu greckim. Chciałbym, żeby była ciekawa, a rozwiązanie typu rolety rzymskie wydaje mi się bardzo banalne. Tutaj znalazłem parę artykułów na temat rolet https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i natknąłem się na rolety austriackie. Myślałem, żeby je tam dodać, ale jakoś się do nich przekonać nie potrafię, a jednocześnie są dla mnie bardzo intrygujące. Czy ktoś z was miał tego typu rolety w swoim domu?

Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”