Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 04 maja 2019, 10:35

Pytanie do osób które już mieszkają:

Jakie pierwsze wrażenia? Plusy, minusy mieszkania na naszym osiedlu? Jakieś zaskoczenia?

dzięki
:)


liwiaaa95
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, 17:53

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: liwiaaa95 » 07 maja 2019, 11:56

Ja jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus jest taki że to jeszcze będzie przez jakiś czas plac budowy, natomiast mieszka się bardzo przyjemnie :)

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 10 maja 2019, 9:20

super :)

a jak wygląda kwestia hałasu samochodowego? Co ciekawe, wg moich obserwacji hałas niesiony od Alei Pokoju potrafi być większy niż ten od Lema, choć to pewnie zależy od lokalizacji mieszkania


karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: karoloko » 10 maja 2019, 10:55

Mamy balkon na Tauron Arenę, jest dosyć zimno wiec przy zamkniętych oknach zazwyczaj jesteśmy, wiadomo wtedy jest ok. Przy otwartych oknach słychać hałas lecz jest on na tyle cichy że mi osobiście nie przeszkadza.

CyranoDeBergerac
Posty: 40
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:05

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: CyranoDeBergerac » 13 lut 2020, 18:09

Szanowni Państwo, jakie macie wrażenia po pewnym już okresie zamieszkiwania?

wysokienapiec
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2017, 19:50

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: wysokienapiec » 15 lut 2020, 14:02

CyranoDeBergerac pisze:Szanowni Państwo, jakie macie wrażenia po pewnym już okresie zamieszkiwania?

Mieszkam juz rok i jestem bardzo zadowolona. Mieszkanie, lokalizacja wszytsko na plus. Najbliższych sasiadow mam bardzo ok, choc ci z gory czasem sa głośno ;) smieszy i zarazem smuci mnie jednak dosc powszechny problem z ODPOWIEDZENIEM na "dzien dobry" :) i poki co to moj jedyny problem!



P. S. "Współprace" z deweloperem tez wspominam ok, moze dlatego, ze u nas caly proces zakupu i oddania mieszkania przebiegl bezproblemowo.

CyranoDeBergerac
Posty: 40
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:05

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: CyranoDeBergerac » 16 lut 2020, 13:36

wysokienapiec pisze:
CyranoDeBergerac pisze:Szanowni Państwo, jakie macie wrażenia po pewnym już okresie zamieszkiwania?

Mieszkam juz rok i jestem bardzo zadowolona. Mieszkanie, lokalizacja wszytsko na plus. Najbliższych sasiadow mam bardzo ok, choc ci z gory czasem sa głośno ;) smieszy i zarazem smuci mnie jednak dosc powszechny problem z ODPOWIEDZENIEM na "dzien dobry" :) i poki co to moj jedyny problem!



P. S. "Współprace" z deweloperem tez wspominam ok, moze dlatego, ze u nas caly proces zakupu i oddania mieszkania przebiegl bezproblemowo.

Bardzo dziękuję. Problem „dzień dobry” jest niestety powszechny wszędzie. My „oswajaliśmy” sąsiadów parę lat. Teraz odpowiada „dzień dobry” jakieś 85 %. Gorzej w biurowcu, w którym pracuje, tam większość najemców to firmy technologiczne, zagraniczne, pracownicy tych firm generalnie nie używają zwrotów grzecznościowych.

CyranoDeBergerac
Posty: 40
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:05

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: CyranoDeBergerac » 16 lut 2020, 19:03

wysokienapiec pisze:
CyranoDeBergerac pisze:Szanowni Państwo, jakie macie wrażenia po pewnym już okresie zamieszkiwania?

Mieszkam juz rok i jestem bardzo zadowolona. Mieszkanie, lokalizacja wszytsko na plus. Najbliższych sasiadow mam bardzo ok, choc ci z gory czasem sa głośno ;) smieszy i zarazem smuci mnie jednak dosc powszechny problem z ODPOWIEDZENIEM na "dzien dobry" :) i poki co to moj jedyny problem!



P. S. "Współprace" z deweloperem tez wspominam ok, moze dlatego, ze u nas caly proces zakupu i oddania mieszkania przebiegl bezproblemowo.

A jak akustyka z góry i z dołu oraz z boku?


tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: tomekl007 » 17 lut 2020, 10:02

Z góry słabo - w poprzednim mieszkaniu które miało ok 4 lata była lepsza.

kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Do osób mieszkających - pierwsze wrażenia z mieszkania - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 17 lut 2020, 19:08

Z dołu też słabo. Słychać tupanie dość często. Zastanawiam się co można robić chodząc po mieszkaniu przez kilka godzin. Jakieś pomysły? ;)



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości