[Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
CyranoDeBergerac
Posty: 40
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:05

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: CyranoDeBergerac » 06 lis 2019, 17:31

Nat91 pisze:Klucze odebraliśmy już w październiku i wnioskując z tego jaki jest już ruch w bloku to mnóstwo mieszkań jest już oddanych.

A jaki był termin przewidziany w umowie?


alek91
Posty: 21
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:07

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: alek91 » 06 lis 2019, 20:39

Do końca listopada ;)

Nat91
Posty: 6
Rejestracja: 17 gru 2018, 20:43

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: Nat91 » 06 lis 2019, 23:04

Potwierdzam, do końca listopada. Wyrobili się planowo, listopad był miesiącem zapasowym gdyby coś się wysypało


palbertk
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2018, 22:03

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: palbertk » 29 lis 2019, 1:01

Odbieralem dzis klucze do mieszkania i oswiecilo mnie jakie to przeslanki kierowaly przedstawicielem dewelopera kiedy na moje pytanie odnosnie a co z przegladem komorki lokatorskiej ,kiedy robilismy przeglad techniczny miesiac wczesniej odpowiedzial " przy odbiorze kluczy "
To co dzis zobaczylem przeroslo moje najsmielsze obawy , ja sie spodziewalem ze bede mial drzwi ocynkowane i ze bedzie ocynkowana kratownica ,to juz podejrzewalem , ale ze przy opisie deweloperskim "sciana np . Ceramiczna" zobacze rowniez kratownice no to musze powiedziec poraz pierwszy zwyczajnie mnie " zamurowalo " bo takich wlasnie komorek lokatorskich sie spodziewalem, znaczy murowanych .
Zabawnie tlumaczyl to przedstawiciel Dasty w sumie to nawet nie mialem ochoty kontrargumentowac napisze pare meili jak nie pomoze mediacja kancelarii . Rece opadaja na ten dzisiejszy odbior kluczy i kombinacje typu moze nie zauwazy i przejdzie a jak zauwazy to najlepsza obrona atak
W ogole Pana od odbiorow stwierdzil cytuje " ze mocno go zdenerwowalismy " i nie radzi podarzac ta droga czy jakos tak

CyranoDeBergerac
Posty: 40
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:05

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: CyranoDeBergerac » 30 lis 2019, 21:47

palbertk pisze:Odbieralem dzis klucze do mieszkania i oswiecilo mnie jakie to przeslanki kierowaly przedstawicielem dewelopera kiedy na moje pytanie odnosnie a co z przegladem komorki lokatorskiej ,kiedy robilismy przeglad techniczny miesiac wczesniej odpowiedzial " przy odbiorze kluczy "
To co dzis zobaczylem przeroslo moje najsmielsze obawy , ja sie spodziewalem ze bede mial drzwi ocynkowane i ze bedzie ocynkowana kratownica ,to juz podejrzewalem , ale ze przy opisie deweloperskim "sciana np . Ceramiczna" zobacze rowniez kratownice no to musze powiedziec poraz pierwszy zwyczajnie mnie " zamurowalo " bo takich wlasnie komorek lokatorskich sie spodziewalem, znaczy murowanych .
Zabawnie tlumaczyl to przedstawiciel Dasty w sumie to nawet nie mialem ochoty kontrargumentowac napisze pare meili jak nie pomoze mediacja kancelarii . Rece opadaja na ten dzisiejszy odbior kluczy i kombinacje typu moze nie zauwazy i przejdzie a jak zauwazy to najlepsza obrona atak
W ogole Pana od odbiorow stwierdzil cytuje " ze mocno go zdenerwowalismy " i nie radzi podarzac ta droga czy jakos tak

A mogę prosić o więcej szczegółów, jak ta komórka wygląda i dlaczego nie odpowiada zapewnieniom Dasty?

palbertk
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2018, 22:03

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: palbertk » 30 lis 2019, 22:34

Obrazek

Piwnica cytuje projekt deweloperski : sciana np. Ceramiczna
Gdzie tu jest sciana o ceramicznej juz nie wspomne
Ani pojecie sciana a juz tym bardziej ceramiczna ni jak sie ma do stanu faktycznego

czyzy
Posty: 219
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: czyzy » 30 lis 2019, 22:53

Te komórki lokatorskie przypominają trochę szatnie w szkołach. Tylko trochę strach trzymać tam cokolwiek cennego, skoro każdy może to zobaczyć, a te druty to pewnie można pociąć byle nożycami do cięcia drutów. Faktycznie do ścianek ceramicznych to temu daleko. Widziałem w znacznie tańszych blokach solidniej wykonane ścianki w piwnicach / komórkach lokatorskich znajdujących się w halach garażowych.

palbertk
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2018, 22:03

Re: [Bud. D] Przeglądy jakościowe mieszkań bud D - Dąbska Street

Postautor: palbertk » 01 gru 2019, 0:09

Przedstawiciel Dasy stwierdzil ze to najnowszy trend i ze juz dawno skonczyly sie czasy kiedy w komorce trzyma sie 30 kilo ziemniakow i tone makularury .
To samo uslyszalem odnosnie na bialo pomalowanych scian klatki zamiast plytek ceramicznych jak na wizualizacji.
Cos powiedzialem ze jak kasuja za metr kwadratowy komorki mnie a nie Pana to moze ja zdecyduje co sobie tam bede trzymal a trzymac nie moge w klatce dla golebi w garazu podziemnym .
Kontra byla do przewidzenia przepisy przeciwpozarowe ,na cale szczescie mieszkania, klatka schodowa chyba nie sa nimi objete bo mielibysmy niezly pokaz dla sasiadow w rozumieniu sciany przez naszego dewelopera



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości